Досить часто на практиці багато хто приймає рішення заробляти на фрілансі, обираючи такі напрямки, як копірайтинг та рерайтинг. Але у тому випаду, якщо було обрано цей напрямок, потрібно розмежувати, чим між собою відрізняються ці поняття, так як саме це ключові поняття, з якими на практиці стикається більшість фрілансерів. Велику кількість замовлень на копірайтинг та рерайтинг пропонує фріланс біржа Romi, де по посиланню https://romi.com.ua/ можна познайомитися з основними різновидами технічних завдань та вимогами до них.
Для яких цілей застосовується копірайтинг?
З таким напрямком, як копірайтинг, на практиці ми можемо стикнутися в художній літературі та журналістиці, де всі твори є безпосередньо авторськими. Велика кількість подібних статей є новими, так як вони створюються на основі існуючих даних та фактів з використанням власного аналітичного мислення. Перед написанням тексту проводяться наступні дії:
- збір необхідних даних;
- проведення інтерв’ю або опитування;
- аналіз отриманої інформації;
- створення структури та плану статі.
Саме за рахунок перерахованих вище моментів вартість на копірайтинг не може бути низькою. При цьому, як показує практика, не всі копірайтери можуть запропонувати настільки широкий спектр послуг. При цьому попит на копірайтинг не завжди можна вважати високим, так як у більшості випадків тексти, які створюються, вони адаптуються саме на пошукові системи, а не на реальних людей.
Особливості застосуванню рерайтингу
На просторах інтернету більш розповсюдженим на практиці є рерайтинг, що вказує на його актуальність та попит. І це пов’язано з тим, що не всю інформацію можна написати унікально, при чому з нуля. Наприклад, сюди можна віднести інструкції, новини та інші корисні матеріали для користувачів мережі Інтернет. Неможливо написати щось ідеально унікальне про те, що обговорюється на просторах інтернету великою кількістю користувачів. При цьому, якщо додатково є дедлайни та потрібно терміново викласти інформацію на сайті.
У таких випадках найбільш економним та вигідним буде саме рерайтинг. Сюди можна віднести переписування текстового матеріалу, але зі збереження смислу та грамотним представленням матеріалу. На практиці реалізувати цей процес набагато простіше, аніж приступати до копірайтингу. Але, не дивлячись на те, що рерайтинг здається більш простим, він також як і копірайтинг потребує серйозного підходу та уваги.