Металопластикові вікна встановлені у кожному будинку чи офісному центрі. Це сучасна конструкція, яка радує зручністю, практичністю, сучасним зовнішнім виглядом та збереженням тепла. Але чи всі вікна повноцінно справляються з поставленими завданнями? Неякісне виробництво, неправильне встановлення, знос – все це призводить до того, що конструкція не може справлятися з функціями. Не всі власники, виявивши дефект, вживають заходів, продовжуючи користуватися вікном. Якщо вчасно не провести регулювання фурнітури, не замінити склопакет або ущільнювач, термін експлуатації конструкції буде знижений.

Для вирішення проблеми ви можете звернутися до компанії https://remontokna.kiev.ua/index.php/remont-okon/metalloplastikovykh. Але, перед тим, як ви виберете компанію, вам потрібно знати, що головними завданнями, які можуть виконати фахівці, будуть:

  • Заміна склопакета;

  • Регулювання фурнітури – дозволяє забезпечити легке відкривання та закривання вікон;

  • Заміна ущільнювачів – потрібна для того, щоб у приміщенні не було протягів;

  • Профілактика – повинна проводитись регулярно;

Починаючи вирішувати проблему відразу, як вона з'явилася, ви не тільки продовжуєте термін служби вікна, а й заощаджуєте фінанси.

Ремонт пластикових вікон

Кожен другий власник пластикової конструкції вдається до цієї послуги. Вона передбачає заміну зламаних деталей вікна, коригування стулки. Можливо ситуація, за якої не вдасться усунути зазор між стулкою та рамою, оскільки стулка деформувалася. Потрібно розклинити її, діставши склопакет, покласти підкладки, і вирівняти діагональ. Робота не складна, але без допомоги професіоналів не обійтись.

Регулювання фурнітури

Суть робіт полягає у регулюванні зазорів між стулкою та рамою вікна, за допомогою ключа. Регулювання проводиться петлею, яка вмонтовується внизу конструкції. У ній є отвір, до якого вставляється ключ. За його повороту, стулка рухається по горизонталі ліворуч або праворуч. Якщо є складнощі із повертанням ручки, то виконується її регулювання. У деяких ситуаціях може знадобитися заміна фурнітури.

Навіщо міняти ущільнювачі?

У зимовий час багато хто відчуває дискомфорт, коли на склі з'являється конденсат із внутрішньої частини вікна. Це може статися через знос ущільнювачів, так як холодне повітря починає проникати в приміщення, і накопичується конденсат. Місцем появи вологи з'являється точка, в якій зустрічається холодне та тепле повітря. Підвищена кількість конденсату утворюється за високої вологості у приміщенні. Помітили такий ефект на вікнах? Зверніться до фахівців, і проблема буде вирішена.

Проблеми з фурнітурною обв'язкою

Якщо вікно заклинює при відкритті або закритті, то цілком ймовірно, що виникла проблема в елементах фурнітурної обв'язки. Іноді буває достатньо провести заміну кількох елементів та налаштувати правильну роботу стулки. Але, можливо і так, що доведеться повністю змінювати обв'язування. Виконання роботи потрібно довірити професіоналові, який зможе правильно провести заміну обв'язування.

Чи потрібно проводити профілактику?

Фахівці рекомендують, щорічно проводити профілактичні роботи з обслуговування металопластикових конструкцій. Це може бути: чищення стулок, змащення фурнітурної обв'язки, перевірка герметичності ущільнювачів, обробка силіконом, перевірка склопакета та інше. Профілактика не займе багато часу, але дозволить збільшити термін експлуатації. Довірити виконання робіт необхідно професіоналам.