Бальні турніри наповнені естетикою та грацією. Краса спортивних танців залежить не тільки від майстерності та гнучкості партнерів. Це саме ті змагання, де зовнішній вигляд має значення. Гарне вбрання та оригінальні зачіски — важлива складова бального танцю, яка отримує окремий бал. Тож ставитися до створення образу варто досить ретельно. Розглянемо зачіски, які можуть привернути увагу прискіпливого журі.

Вимоги до укладання волосся

Зачіска для конкурсного виступу має бути ідеальною. Перше, про що потрібно подумати — рівний зализ. У домашніх умовах зробити його складно, особливо, якщо у дівчини кучеряві локони. Тож, щоб вийшов гладенький зализ, необхідно купити стайлер для укладання волосся. З ним легше утворити рівну основу для наступних кроків.

Серед інших вимог:

  • гармонійне поєднання зачіски з вбранням учасниці;
  • простота та зручність — вона не має заважати виконувати рухи, кожне пасмо має бути добре зафіксоване;
  • відсутність яскравих та об’ємних прикрас;
  • використання лаку та інших спеціальних засобів без блискіток.

Недотримання хоча б одного пункту може призвести до зниження балів. То ж варто відповідально поставитися до цих вимог.

Типи зачісок для бальних танців

Є класичні варіанти укладання волосся, які пасують для всіх програм. На їхній базі можна створювати оригінальні образи, які в поєднанні з одягом гарантують неповторний зовнішній вигляд. Найбільш популярні версії робляться за певними технологіями.

Класична гулька

Виконується знизу на потилиці або зверху. Головна вимога — ідеально рівний зализ, який здійснюється з допомогою гелю. Усе волосся збирається у хвіст та оббризкується лаком. Далі його необхідно обкрутити навколо гумки, створюючи міцну гульку. Для кращої фіксації використовується сіточка. Чубчик, за його наявності, можна вкласти у вигляді хвилі.

Охайна мушля

Принцип створення майже такий, як і в попереднього варіанту. Відмінність полягає в техніці завороту хвоста. На його кінці закріплюється мініатюрна гумка. Далі необхідно прокручувати її в мушлю під низ основи хвоста. З боків формуються округлі отвори, які блокуються шпильками. Ця модифікація популярна серед танцівниць, адже має вигляд простий і водночас вишуканий.

Об’ємне гофре та ребристість

Для оригінальніших варіантів застосовуються додаткові інструменти. Для створення мікрохвиль знадобляться відповідні щипці-гофре, ознайомитися з моделями яких можна на сайті Алло в Харкові. З окремих пасм формується рельєфний спад. У такий спосіб зачісці можна додати пишного (але не занадто) об’єму. Використання вишуканих прикрас допоможе створити ефект витонченості. Головне — без надлишку.

Гарна зачіска з дотриманням вимог не тільки стає елементом продуманого образу. Вона — один із гарантів впевненості учасниці турніру зі спортивних бальних танців. А це основа успішного виступу.