У 2024 році лазерна епіляція вже є золотим стандартом довгострокового видалення волосся на тілі. У сфері естетичної медицини ця процедура має величезну популярність як у жінок, так і у чоловіків.

Чому сьогодні лазерна епіляція – методика №1 порівняно з іншими аналогами? Який варіант видалення волосся найефективніший? Де пройти лазерну епіляцію в Києві безпечно та недорого? Відповідаємо на популярні запитання.

Чому лазерна епіляція – це найефективніший метод видалення небажаного волосся

Механізм лазерної епіляції

Принцип роботи лазерного обладнання для епіляції заснований на вибірковому впливі високої енергії на певні структури. В залежності від типу лазера, ця енергія може руйнувати скупчення меланіну у волосяних фолікулах, або діяти на мікроскопічні судини, які живлять цибулину волосини.

Нині фахівці застосовують діодні, Александритові та неодимові лазерні установки, кожна з яких має свої переваги та показання. Як правило, варіант епіляції лазером підбирають індивідуально, з урахуванням фототипу шкіри, кольору і грубості волосся, зони обробки та інших чинників.

Переваги лазерної епіляції

Медичне лазерне обладнання безперервно модернізується. Основний акцент фахівці роблять на безпеці та ефективності. У чому ж перевага методики перед аналогами?

  • Практично 100% безболісність;
  • Безпека для шкіри;
  • Захист від теплового впливу;
  • Швидкий результат (кількість сеансів залежить від виду лазера);
  • Стійкий ефект на багато місяців і навіть років;
  • Найкраще співвідношення ціни процедури та отриманого результату.

Понад 85% естетичних процедур, пов'язаних з епіляцією, сьогодні виконуються саме лазерами. Багато в чому якість епіляції залежить від навичок фахівця і рівня технічного оснащення, тому до вибору клініки варто підходити відповідально.

Чому лазерна епіляція – це найефективніший метод видалення небажаного волосся

Лазерна епіляція в Києві

Лазерна епіляція в Києві №1 на сьогодні – це центр лазерної медицини Med City. Клініка може похвалитися не тільки найдосвідченішими фахівцями в галузі дерматокосметології, а й найкращим в Україні обладнанням – апаратами DEKA з технологією MOVEO.

MOVEO або динамічна лазерна епіляція – найсучасніший метод, який дає можливість провести сеанс буквально за 15-20 хвилин зі 100% безпекою для пацієнта. Всього 5-7 сеансів лазерної епіляції в Med City дадуть змогу Вам зберегти гладкість шкіри на 4-6 років.

Крім стандартних завдань, лазер DEKA може усунути серйозні медичні патології:

  • Гіпертрихоз різної етіології;
  • Гірсутизм унаслідок гормонального дисбалансу;
  • Вросле волосся.

Спеціаліст Med City підбере індивідуальну програму лазерної епіляції під наявну проблему, і зробить все необхідне для отримання найкращого естетичного результату.

Шукаєте, де зробити лазерну епіляцію в Києві? Дізнатися більше інформації про процедуру можна на офіційному сайті Med City, або через кол-центр +38-068-952-38-23. Ви також можете уточнити прайс на всі послуги або поставити інші запитання, які вас цікавлять!