Упаковка має дуже важливе значення для продажів будь-якої продукції. Вона має забезпечувати цілісність товару, містити важливу інформацію згідно норм законодавства, але найголовніше для виробника – вона має привернути увагу і спонукати до покупки.

Паперові і картонні упаковки стали надзвичайно популярними. Це оптимальний варіант для парфумів і косметики, чаю, канцелярських та інших товарів.

Ви можете замовити красиву і якісну упаковку для парфумів та інших товарів в друкарні УспіхПринт малим та великим оптом за дуже вигідними цінами https://uspeh-print.in.ua/packing/.

Чому варто обрати картонну упаковку?

Упаковка для доглядової косметики, чаю, автодеталей та інших товарів з картону є оптимальним варіантом, тому переважна більшість виробників обирає саме цей варіант. На користь картонних коробок говорять наступні переваги:

  • міцність – вони чудово забезпечують цілісність товару під час транспортування і зберігання;
  • естетична привабливість – друкарня наносить будь-яке зображення, тож ви можете створити унікальний яскравий дизайн, який стовідсотково приверне увагу покупця;
  • екологічність – картон підлягає повній повторній переробці;
  • зручність пакування і використання;
  • доступна ціна.

Де замовити якісну і недорогу упаковку для парфумів і косметики?

Друкарня УспіхПринт надає послуги з виготовлення картонних і паперових упаковок для будь-яких товарів. Друкарня має власне сучасне обладнання, що дозволяє реалізувати будь-який дизайн на високому рівні.

Зображення може бути нанесене різними способами:

  • кашируванням;
  • флексографічним друком;
  • цифровим друком.

На поверхню наноситься спеціальне захисне покриття, що робить упаковку міцнішою і привабливішою.

Друкарня працює як з готовими дизайн-макетами від замовника, так і надає послуги із створення оригінального макету. Талановиті дизайнери допоможуть створити яскравий дизайн для вашої упаковки, що гарантовано підвищить рівень продажів продукції.

Вартість друку партії залежить від багатьох чинників: тиражу, способу друку, виду постдрукової обробки та інших. Залишайте заявку на сайті типографії і менеджер точно прорахує ціну друку упаковки для вас. Також працівники допоможуть обрати оптимальний спосіб друку і обробки, визначитися з накладом тощо.

УспіхПринт гарантує високу швидкість і якість упаковки для вашого товару.