Ведення бізнесу, громадської і творчої діяльності неодмінно пов’язане з використанням поліграфічної продукції. Візитки, флаєри, блокноти та інші брендовані товари допомагають підвищити лояльність до бренду, розповсюдити контактні дані, повідомити про акції і вигідні пропозиції тощо.

Замовити якісну поліграфічну продукцію ви можете в друкарні УспіхПринт будь-яким накладом. Типографія пропонує дуже широкий асортимент і можливість індивідуальних замовлень за вашими параметрами. Досить лише залишити заявку на https://uspeh-print.in.ua/ і менеджер узгодить із вами всі деталі.

Які блокноти можна замовити в УспіхПринт?

Блокноти – це корисний предмет, який, до того ж, може стати вашим рекламним інструментом, якщо ви правильно використаєте цю можливість. Блокнотами користуються досить довго, тож весь цей час він буде працювати на вас.

Брендовані блокноти часто замовляють як промо-товар для своїх партнерів, клієнтів та співробітників. УспіхПринт пропонує широкий вибір блокнотів за розмірами, оформленням, типом кріплення та іншими характеристиками.

Зазвичай брендовані блокноти складаються з блоку, підкладки та обкладинки. Для випуску блоків використовується щільний офсетний папір, підкладка і обкладинка можуть бути виготовлені з різного паперу, картону, пластику різної текстури та кольору.

На вибір пропонуються:

  • термоклеєва палітурка;
  • ламінація;
  • перфорація (пробиття отворів по лінії відриву листів);
  • біндеровка – скріплення листів на пружину;
  • уф-лакування.

Які візитки можна замовити в УспіхПринт?

Досі візитки залишаються популярним товаром, та одним з найбільш ефективних способів надати свої контакти якомога більшій кількості людей.

Типографія Успіх Принт пропонує великий вибір візиток із щільного крейдованого паперу. Вони можуть бути одно- чи двосторонніми, з покриттям або без нього, з матовим або глянцевим ламінуванням і т.д.

Дизайнери типографії допоможуть створити унікальний стильний дизайн і підібрати правильне оформлення.