У спеціалізованих магазинах можна побачити та придбати безліч лубрикантів. Але існує 2 основних види - лубриканти на водній основі та лубриканти на силіконовій основі. Кожен з них має свої переваги та недоліки. Але 70% людей вважають, що найкращий лубрикант - На водній основі. Але ми розповімо чому це справді так.

Переваги мастила на водній основі

До переваг лубриканта на водній основі відносять:

  • Універсальність (підходить для вагінального, орального та анального сексу, можна використовувати з будь-якими інтимними іграшками);
  • Несмачність;
  • Повсюдний продаж;
  • Підходять для щоденного використання;
  • Можна використовувати під час вагітності, годування груддю, стресу, ухвалення лікарських препаратів, менопаузи і т.д.
  • Безпечні. Не викликають роздратування, ефективний для жінок (натуральний лубрикант на водній основі доглядає і живить слизову оболонку піхви), добре імітує природне мастило.

Найголовнішою перевагою мастила на водній основі є легкість змивання. Щоб позбутися мастила на тілі, достатньо її просто змити водою. При цьому застосовувати мало не потрібно.

Недоліки лубриканта на водній основі

Якщо ви хочете використовувати популярні мастила для сексу, крім їх переваг ви повинні так само знати, коли вони вам можуть не підійти:

  • Необхідність повторного використання. Середня тривалість ковзання мастила 4-7 хвилин. Середня тривалість суксу 4-5 хвилин. Якщо вам замало цього часу, ви завжди можете нанести лубрикант повторно.
  • Мастила з гліцерином сприяють розвитку дріжджової інфекції.

Незважаючи на те, що перевагою водного лубриканта є можливість його видалення просто водою, це є і його недоліком. Використовувати лубрикант на водній основі під час сексу у воді не вийде, оскільки він миттєво змивається.

Де придбати лубрикант на водній основі

Якщо у вас немає мастила, не варто використовувати підручні засоби, такі як: слина, олії, лосьйони і т.д. Найкраще заздалегідькупити лубрикант на водній основі на amy.com.ua з доставкою та насолоджуватися моментами інтимної близькості з комфортом та безпекою.