Монолітний полікарбонат – унікальний матеріал, який за рахунок своїх властивостей та практичності є чи не найпопулярнішим серед усіх прозорих матеріалів, призначених для засклювальних робіт. Полікарбонат виробляють екструзійним та ливарним методом. Матеріал представлений у різних відтінках.

Сам по собі матеріал є пластиком з відсутністю внутрішніх порожнин, що виходить шляхом екструзії або лиття. Монолітний полікарбонат від виробника в Києві з усіх боків покритий захисним шаром, який захищає його від небажаних впливів у вигляді сонячних променів та збільшує термін служби виробу при прямому впливі ультрафіолету або в приміщеннях. Він схожий на акрилове покриття, а через прозорість його легко переплутати зі склом.

Монолітний полікарбонат, на відміну від своїх конкурентів, має підвищену міцність, несприйнятливість до механічних пошкоджень та легку вагу. У порівнянні зі склом, матеріал міцніший і надійніший, легкий за вагою і має гарну акустику.

По ударній в'язкості полікарбонат, купити який можна на https://poli-carbonat.com, перевершує скло у 250 разів, а акрил у 30! З цього випливає, що він майже не схильний до руйнування, що підтверджують гарантії багатьох виробників виробів.

Також матеріал має несприйнятливість до перепадів температур, стійкість до спеки, морозів та різних проявів погодних умов (дощ, град, сніг тощо). показники теплоізоляції у матеріалу також вищі на 16%, що позитивно позначається на економії електроенергії. Єдине, у чому монолітний полікарбонат трохи поступається склу – стійкість до стирання.

Сфера застосування матеріалу

Завдяки своїм унікальним властивостям, описаним вище, монолітний полікарбонат знайшов своє застосування у таких областях:

- Будівельна сфера, а саме приватна чи заміська забудова. За допомогою полікарбонату засклюють вікна, ложії або балокни, теплиці, зимові сади, навіси і т.д.;

- Комерційна будівельна сфера – зведення покрівлі споруд, прозорі перегородки у комерційних об'єктах: офісах, магазинах, банках тощо;

- Міська будівельна сфера – йдеться про спортивні об'єкти, огородження від вітру, шумопоглинаючі конструкції, зупинки громадського транспорту, залізничних станцій та ін;

- Рекламна сфера - рекламні щити, індикаторні дошки та вивіски різного характеру;

- Сфера внутрішнього будівництва, саме підвісні стелі, перегородки або інші дизайнерські рішення в приміщенні;

- Промислова та автомобільна сфера: засклення вікон авто, виготовлення деталей будь-якого обладнання чи інструментів, захисних окулярів та душових кабін.

Але свою популярність і масове застосування монолітний полікарбонат набув завдяки садівникам та городникам. Дачники не з чуток знають, що цей матеріал - ідеальне рішення при будівництві теплиць і парників.

Таким чином, монолітний полікарбонат є універсальним матеріалом, сфера застосування якого дозволяє застосовувати його як на виробництві, так і при дизайнерському оформленні приміщень, роблячи архітектурні проекти більш привабливими та сучасними.