Стильні аксесуари — невіддільна частина модного гардероба. Щороку саме вони стають ключовим елементом вираження стилю та індивідуальності. Правильні аксесуари можуть навіть найпростіший образ перетворити на вишуканий ансамбль, надати йому неповторності та шарму. Кожна дрібниця, починаючи від шийної хустинки та закінчуючи годинником, має свою роль у створенні іміджу, додаючи йому характеру та виразності. Які елементи є модними в цьому сезоні — розказуємо далі.

Трендові жіночі аксесуари 2024

Ще до початку сезону модні експерти визначили ключові тенденції. До найгарячіших трендів увійшли:

  1. Сумки через плече. Минулого сезону такі моделі були не дуже поширеними, проте цьогоріч невеличкі сумки на довгих ремінцях, а краще — на ланцюжках, повернулися на перші позиції модних рейтингів. У пару до такої сумки слід придбати відповідне взуття, у пошуках якого варто зазирнути в жіночий каталог бренду Gianvito Rossi.
  2. Big bag або сумки-тоут. Практичні моделі здатні вмістити все. Завдяки розмірам вони стають яскравим акцентом, відвертаючи увагу від будь-яких недоліків образу.
  3. Кепки. Цей головний аксесуар є гітом нового сезону. Сьогодні в моді кепки оригінального дизайну та з різних матеріалів.
  4. Квіткові прикраси. Незвичний декор перейшов із минулого року. Можна прикрашати великими штучними квітами зап'ястя або волосся, кріпити їх на босоніжки та сумочки, використовувати як сережки чи оригінальне кольє.
  5. Ремені з масивними пряжками. Тренд, що був дуже популярним у нульових, знов відродився. Сьогодні в моді широкі ремені, варіанти у вигляді шнурка, паски, прикрашені стразами та камінням, ланцюги на талію чи стегна тощо. Дуже модним вважається використання двох або більше ременів одночасно.

Аксесуари в маскулінних образах

Для чоловіків аксесуари також мають велике значення. Гарно підібрана шпилька для краватки або елегантний брендовий годинник легко та ненав’язливо підкреслюють смак і статус. Чоловіки дедалі частіше вибирають різноманітні браслети, годинники та окуляри як важливу складову повсякденного образу, надаючи йому завершеності та стильності.

Особливо виразних ідей цього року дизайнери чоловікам не пропонують, проте все має бути доречним і вишуканим. Головне в підборі аксесуарів — гармонія з основним образом. Вони мають доповнювати одне одного, створюючи злагоджений ансамбль, а не конкурувати між собою за увагу. Також важливо враховувати індивідуальні особливості фігури, колірної гами та стилю одягу.