Через несправності кухонних гаджетів складно підтримувати звичний ритм життя: приготування їжі для сім'ї стає актуальною проблемою. Багато людей звикли до мультиварок і погано уявляють свій побут без цих пристроїв. Щоб агрегат працював без перешкод, його варто відправити майстрам «КБТ-Сервіс»: у майстернях зроблять все, щоб повернути прилад господарям у повній справності!

Ремонт мультиварок у Києві

  • У наші майстерні несуть мультиварки, що вийшли з ладу з різних причин. Це можуть бути наслідки замикання в мережі, недбалого поводження з технікою, заводського браку. Найпоширенішими несправностями можна вважати неполадку нагрівального елемента та відсутність реакції агрегату на спробу включити його. Варто звернутися до нас, якщо на екрані з'явилася помилка програми.
  • Часто мультиваркою неможливо користуватися через неробочий сенсор керування, несправний датчик температури. Майстри зможуть полагодити таймер, замінити блок управління, шнур, поміняти кнопки, що запали, на нові.
  • Серед частих пошкоджень механічного характеру наші фахівці відзначають збої у програмному забезпеченні, пошкодження електронної частини та кабелю, порушення необхідної герметичності.
  • Не варто намагатися ремонтувати високоточну та складну техніку самотужки. Якщо ви не впевнені у своїх знаннях та практичних навичках налагодження мультиварок, оптимально довірити цю непросту роботу професіоналам. «КБТ-Сервіс» гарантує максимально якісне налаштування та ліквідацію несправностей у будь-яких моделях мультиварок. Ми ефективно працюємо з технікою виробників Panasonic та Moulinex, Philips та Scarlett, VITEK та багатьох інших брендів.
  • На відновлення агрегатів йдуть лише перевірені запчастини. Фірмові комплектуючі фахівці знайдуть на складі компанії. У всіх майстернях працюють майстри, які вміють лагодити не тільки мультиварки, а й пароварки, скороварки в стислий термін!

Ціна на ремонт мультиварок від 700 грн

Якщо зламалася кухонна техніка, краще принести її нам до будь-якої з філій сервісного центру у Києві. Майстри виконають своєчасний та якісний ремонт усіх моделей мультиварок. Кожен прилад спочатку проходить апаратну діагностику. Після виявлення поломки майстер запропонує найкраще технічне рішення власнику мультиварки. Якщо вартість виявиться прийнятною, власник залишає техніку нам і приходить за нею через зазначений у договорі термін. Співробітники «КБТ-Сервіс» орієнтуються на стислий термін робіт та чітке виконання зобов'язань!