Кульові опори є невід’ємною частиною підвіски сучасних авто. Вони являють собою шарнірний вузол, що кріпить маточину колеса до важелів підвіски. Завдяки цій запчастині колеса можуть повертатися по горизонталі, але залишатися стабільними у вертикальній площині.

Залежно від конструкції авто може використовуватись різна кількість кульових опір, крім того розрізняють верхні і нижні опори, а також запчастини для передніх і задніх коліс. Тож дуже важливо обрати відповідні шарніри для заміни на вашому авто.

В інтернет-магазині Chas-TO представлено дуже широкий вибір кульових опор для автомобілів Renault. Ви можете придбати оригінальні кульові опори виробника, або дуже якісні аналоги за доступними цінами.

На які моделі Renault можна купити кульову опору?

Модельний ряд Renault дуже великий, при цьому на різних моделях можуть бути використані запчастини різного типу і конструкції. В каталозі на сайті ви зможете знайти відповідні кульові опори для всіх популярних моделей Renault:

Обрати необхідну запчастину дуже легко. Ви можете провести пошук за назвою марки, моделі і року випуску, або за VIN-кодом. Також ви можете отримати професійну консультацію від працівників ЧАС-ТО.

Кульові опори на Renault: оригінал та аналоги

В розділі каталогу https://chas-to.com.ua/ua/merchlist/sharovyje-opory  представлені кульові опори на Renault від провідних виробників світу:

  • Meyle – популярний виробник з Німеччини, що має чудову репутацію у різних країнах світу. Пропонує дуже широкий асортимент запчастин для легкових і комерційних авто (понад 24 тисячі позицій). Для виробництва використовуються високоякісні матеріали. Контроль якості гарантує відповідність запчастин оригінальним.
  • ASMETAl – турецька компанія, що спеціалізується на виробництві запчастин підвіски для легкових і комерційних авто. Сучасне обладнання і верстати дозволяють виробляти якісні запчастини за доступними цінами.
  • SWAG – один з найкращих виробників світу. Німецький виробник пропонує запчастини для різних моделей авто дуже високої якості. Товари цього виробника використовуються на автоконцернах, що свідчить про їх високу якість і надійність.
  • REANULT – оригінальні запчастини від виробника – це найркащий варіант, адже так ви можете бути впевненими у їх відповідності конструкції авто.
  • RTS – популярний іспанський бренд, що пропонує якісні запчастини для підвіски і системи рульового управління авто.
  • Febi Bilstein – один з найстаріших виробників запчастин у світі. висока якість і доступна вартість зробила продукцію цього бренду однією з найпопулярніших у країнах Європи та Азії.

Всі спеціалісти скажуть, що найкращий варіант – це встановити нові кульові опори від оригінального виробника, але інколи більш дешеві аналоги будуть працювати не гірше. Тож вибір за вами.

Коли треба замінити кульові опори на Renault?

Кульові опори, як і всі запчастини, мають всій строк експлуатації, встановлений виробником. Він досить великий, адже цю запчастину завжди роблять дуже міцною.

Проте, інколи доводиться проводити заміну раніше. На це вкажуть наступні ознаки:

  • скрипи під час повороту керма;
  • відхилення від траєкторії під час руху по прямій дорозі, повороті та гальмування;
  • шуми та вібрація у колеса при виконанні маневра, а також при їзді по нерівній дорозі;
  • нерівномірний знос покришок тощо.

Важливо пам’ятати, що не можна відкладати заміну кульових опор на потім. Повна поломка буде дуже небезпечною для життя, тож якщо ви помітили несправності у роботі цієї запчастини, треба якомога скоріше замовити нову у Час-То та провести заміну.