Якщо ви шукаєте зовнішній сервер для своєї компанії, ви неодмінно знайдете зручний варіант на ринку. Ви можете зробити ставку на базовий хостинг, більш просунутий VPS сервер або виділені сервери Vikhost від 59$. Останній варіант особливо рекомендується для великих компаній. Завдяки йому такі підприємства можуть не тільки отримати доступ до багатьох функціональних можливостей, але й гарантувати повну безпеку даних.

Виділений сервер — переваги для бізнесу

Виділений сервер — це варіант для всіх успішних і перспективних компаній. Він надає вашому підприємству достатньо місця для потрібних інструментів — ви можете не лише віддалено керувати сервером, але й встановлювати операційну систему або додаткове програмне забезпечення. Крім того, навіть під час використання обраного вами варіанту виділеного сервера ви можете його розширити. Масштабованість — одна з найбільших переваг. Обираючи виділений сервер, ви можете в будь-який час зв’язатись з постачальником та повідомити, якщо захочете розширити свій сервер.

Також, як тільки ви обираєте виділений сервер, ви отримуєте доступ до повного адміністрування сервера з боку провайдера. Однак, якщо у вас немає співробітника, який би займався адмініструванням сервера, або ви не знаєте, як налаштувати сервер самостійно, то більшість постачальників пропонують свої послуги адміністрування. Ви можете обрати як разове замовлення на адміністрування, так і пакет постійного адміністрування серверів.

Безпека для великої компанії

Купити хостинг для бізнесу — це отримати продуктивність вище середнього завдяки високоякісним компонентам. Вибір виділеного сервера означає високий рівень безпеки — як фізичної, так і онлайн. В рамках пакета ви отримуєте гарантію того, що навіть перебої в електропостачанні не зашкодять вашим даним — все завдяки системі аварійного електроживлення.

Крім того, кожен сервер отримує захист від DDoS-атак. Якщо ви керуєте торговою платформою, вам також буде корисний SSL — цей сертифікат має вирішальне значення, оскільки він гарантує, що ваші дані будуть зашифровані в Інтернеті, щоб користувачі могли безпечно завершити свої покупки на вашому сайті.

Також кожен виділений сервер Vikhost знаходиться під постійним моніторингом цілодобової технічної підтримки. Якщо ви помітили будь-які проблеми, ви можете звернутися до технічного відділу. Всі запити обробляються в режимі реального часу — відповідь займає кілька хвилин, тому ви можете бути впевнені, що будь-яка проблема буде вирішена практично миттєво.