H5DW2D6nr2XqFYAHq9MuTD_Ed7I39f21kcEM0xCApcR0qUi5-LGLnqdJ-Sg5nlLqd6n2d7JtC4VFT6klLDQhLEiGeNHmHoYiBc955i86WKuiJX_85cHTZ0AnkXSVMMOa5oJweEOVcBa0GO8QEkihcPI

У сучасних умовах, коли економіка світу неперервно зазнає змін, надзвичайно важливо знаходити інноваційні рішення, які відповідають потребам споживачів та вимогам сучасного бізнесу. Trafin - це консалтингова компанія, яка була заснована у Відні в 2013 році, її спеціалізація охоплює широкий спектр галузей, у тому числі транспорт, фінанси, будівництво та ринок нерухомості. Компанія є власником одного з найамбітніших проєктів в Україні - ТРЦ Respublika Park у Києві.

ТРЦ Respublika Park, власником якого є компанія Trafin, - це сучасний інноваційний об'єкт, що об'єднує більше ніж 250 магазинів, де представлені світові та місцеві бренди, кінотеатр, ресторани, зелені зони для відпочинку і сучасні майданчики для організації різноманітних подій. Загальна площа цього ТРЦ становить 300 000 квадратних метрів.

Інноваційна концепція та сучасні рішення, які були впроваджені власником Respublika Park, зробили ТРЦ одним із найбільш популярних в Україні. Провідні міжнародні та українські компанії обрали його для відкриття своїх магазинів у нових форматах. Зокрема, найбільший в Україні магазин мережі "Сільпо", який отримав європейську відзнаку за інноваційний дизайн, розміщується саме тут, у ТРЦ Respublika Park. 

Завдяки власнику Respublika Park, компанії Trafin, яка вірить у успіх України, навіть під час воєнного стану українські та міжнародні бренди обирають відкривати свої магазини у цьому ТРЦ.

ТРЦ Respublika Park: де можна знайти все, що потрібно

У ТРЦ Respublika Park можна знайти магазини від провідних ритейлерів, включаючи такі компанії як:

 • Група компаній LPP (Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay)
 • Inditex Group (Zara, Massimo Dutti, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Oysho)
 • Мережа MTI (Intertop, Ecco, Geox, Skechers, Timberland, Marc O'Polo, The North Face, Vans, Armani Exchange, Tous, Pandora)
 • Група MD-Fashion (Under Armour, STEM, Tommy Hilfiger, Diesel, Calvin Klein, Mexx, Etam)
 • Магазини Intersport, DeFacto, New Yorker, LC Waikiki, FLO, Nike, New Balance, Calzedonia, Intimissimi, Jysk
 • Дитячі магазини Антошка та Будинок іграшок
 • Магазини техніки Comfy, Фокстрот, Цитрус, Алло, Moyo, Click

9AlcvyFYqpqlylUkbM9UySyV1iN7kdqpjHzEGRlbmveGqygQ9EtG0gK36WAQp1MlOS8LVHn_6VSbLFCobOTYMxW5hwQ34PA5CrGh_wykObM1Y0VD5-0ffng1xAGvcn5rPmZdkPMqM1os1LR4n3XLJX0

У зоні FOOD & BEVERAGE також представлено різноманітні ресторани та кафе такі як McDonald's, Salateira, Takahuli, Cушія, Tbiliso, Dominos Pizza, Sinnabon, 1708 Pizza, Itis Cafe, Takava, Philadelfia roll&bowl, Manga sushi, Юджин Бургер, Il Molino, Львівські круасани. Не останнє місце в ТРЦ Respublika Park займає найбільший кінотеатр в Україні - Multiplex.

Після початку повномасштабного вторгнення росії відбулися відкриття нових магазинів у ТРЦ, у тому числі відкрився магазин польського бренду Ochnik, бренди Ultra Group з форматом Ultrashop та Levi's. Серед нових орендарів також Emporio Armani Sport (EA7), Crocs, Itis Flowers Cafe, Bugatti, Cabanchi.com, Cher17 та інші.

Влітку 2023 року ТРЦ відзначився відкриттям ряду магазинів, серед яких:

 • Міжнародний бренд білизни Calvin Klein Underwear.
 • Showroom Sister's Aroma, що працює у форматі шоуруму.
 • Перший повноформатний магазин Dyson & KitchenAid в Україні.
 • Простір від українських дизайнерів Blushhh.
 • Дитячий магазин Kim Kids. У ТРЦ докладають багатьох зусиль для розширення дитячої зони, і Kim Kids - це перший результат.
 • Магазин побутової техніки та електроніки Click, перший фізичний магазин онлайн-ритейлера.
 • Магазин меблів Mood, який входить до відомої мережі BLANCHE.

Respublika Park: розваги для всієї родини

Важливо відзначити, що проєкт Respublika Park віддзеркалює сучасні тенденції у створенні торгово-розважальних комплексів. Тут ви знайдете унікальний громадський простір "Оазис" з живим ботанічним садом, який займає площу 2000 квадратних метрів, а також парк розваг Neopolis і першу в Україні аеродинамічну трубу висотою 20 метрів.

Neopolis - це сучасне цифрове місто. Загальна площа парку розваг становить 11 000 квадратних метрів, і він призначений для різних вікових груп, включаючи дітей, дорослих і підлітків. Тут більше 30 різноманітних атракціонів, від екстремальних до сімейних, інтерактивних та спортивних, які використовують технології віртуальної, доповненої та змішаної реальності.

sQSY1ORpqg26qf8Xu4oy-V0iEcGtzwMSvbnfBBjFsVliKyFbucbzj00Kp7Ea3vOqwL-XM_zL3M-uvdXTx2Xomj2QQBcyOWIy37NO51YwjWrEZd5L1zQRaglq9f7BnSAuldX_pwbpkAvFHBv0F8xUsZU

Також варто зазначити, що в атріумі ТРЦ встановлена аеротруба, дизайн якої був розроблений спеціально для ТРЦ Respublika Park латвійською компанією Aerodium, передові технології якої використовуються у відомих парках Warner Brothers і Disney.

Особливість "Оазису", розташованого  всередині ТРЦ Respublika Park, полягає в його сучасному біофільному дизайні, де ростуть живі рослини та використовується природне освітлення в штучному середовищі. Немає жодного іншого ТРЦ в Україні, що має таку велику кількість живих рослин і дерев у своєму інтер'єрі.

Довідково: У листопаді 2021 року в столиці України, Києві, було відкрито супер-регіональний торгово-розважальний комплекс під назвою "Respublika Park", який займає величезну площу у розмірі 300 000 квадратних метрів. Цей комплекс належить австрійській компанії Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, заснованій у Відні у 2013 році, що спеціалізується на ринку нерухомості. Власники ТРЦ Respublika Park є впливовими гравцями на ринках нерухомості в Центральній та Східній Європі. Компанія Trafin активно вкладає значні суми в розвиток торгових, готельних та житлових комплексів у різних країнах і є важливим учасником інвестиційного сектору української економіки, виступаючи також як акціонер ТРЦ Respublika Park.