
18:00, 22 червня 2023 р.
У Борисполі чоловік через ревнощі спалив автомобіль

Днями поліція Київщини оголосила про підозру чоловіку, який через ревнощі замовив підпал автівки, а також виконавцю злочина.
Так, у травні цього року до поліції надійшло повідомлення від 39-річного потерпілого про те, що його автомобіль знищено шляхом підпалу.

«У Борисполі 19-річний правопорушник облив «Volkswagen» легкозаймистою рідиною, підпалив та зник з місця вчинення злочину. Організатором підпалу виявився 41-річний раніше судимий чоловік, який спланував знищити авто знайомого через конфлікт у стосунках. Також під час обшуку правоохоронці виявили понад 2700 патронів різного калібру», - прокоментував подію Головний поліцейський Київщини Андрій Нєбитов.

Наразі організатора затримано і він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Обом зловмисникам повідомлено про підозру за фактом умисного знищення чужого майна шляхом підпалу за попередньою змовою групою осіб. [ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 194 ККУ].
Також організатору повідомлено про підозру за зберігання боєприпасів [ч. 1 ст. 263 ККУ].
Фігурантам загрожує до 10 років ув’язнення.
Читайте також:
В Борисполі зухвалий чолов’яга побив та пограбував старенького
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
21 жовтня
Що робить жінку щасливою у XXI столітті? Ukrainian Woman Forum
Новини компаній
17:00
6 жовтня
Pepper’s Club у жовтні: від джазу й триб’ютів до квартирників і благодійних стендапів
Новини компаній
17:00
1 жовтня
Дискотеки, мюзикли, бродвейський імпровіз та TikTok-хіти: жовтнева афіша Caribbean Club
Новини компаній
13:00
1 жовтня
11:24
30 вересня
Прописка в Деснянському районі столиці
Новини компаній
09:30
19 вересня
17:00
17 вересня
Оголошення
20:23, 12 жовтня
20:23, 12 жовтня
20:23, 12 жовтня
11:50, 21 жовтня
20:23, 12 жовтня