• Головна
  • Бориспільська тепломережа після зими: десятки мільйонів боргу
12:00, 29 травня 2023 р.

Бориспільська тепломережа після зими: десятки мільйонів боргу

Бориспільська тепломережа після зими: десятки мільйонів боргу

Завершився опалювальний сезон. Він був надскладним для усієї України, і наше місто — не виняток. Всупереч усім викликам воєнної зими 2022-2023 років, у оселях бориспільців було тепло, пишуть «Вісті».

У травні користувачі послуг Бориспільтепломережі отримали останню платіжку за опалення в зимовий період 2022-2023 року. З наступного місяця у платіжці залишиться тільки абонплата на суму 33 грн 74 коп.

Якщо споживачам, які не мають боргів перед підприємством, сплатити всю суму за 5 місяців (з 1 травня до 1 жовтня) одним платежем, можна і на банківських послугах зекономити, і до осені забути про цей рядок оплати.

Натомість для Бориспільтепломережі розпочався черговий, не менш важливий етап роботи, — підготовка до наступного опалювального сезону.

Так, в опалювальному сезоні 2022-2023 року, на відміну від попереднього, зобов’язання про відшкодування різниці в тарифах узяла на себе держава.

На законодавчому рівні було вирішено залишити на рівні 2018 року тарифи для населення з наступною компенсацією їх із державного бюджету.

Проте, на сьогодні держава винна підприємству більше 60 млн грн, і поки за весь сезон не відшкодувала ні копійки. Обіцяють відшкодувати, коли у держави будуть гроші.

У той же час борг Бориспільтепломережі за газ складає 21 млн грн. Оскільки підприємство не змогло вчасно розраховуватися за газ, це створює додаткові фінансові труднощі.

Крім того, у цьому році через постійні зупинки-запуски вийшли із ладу два котли на котельні Соцмістечка, заміна яких до цього не планувалася. Їх уже неможливо запустити.

Ці котли відпрацювали свій термін експлуатації, але при нормальних умовах роботи ще 2-3 роки їх можна було б використовувати. Таких котлів у Борисполі багато, але не витримали саме ці два. Тепер потрібно шукати можливості для їх заміни.

Читайте також:

В Борисполі довідки про наявність пічного опалення видаватиме виконком

Тим, хто вже самостійно відремонтував пошкоджене під час війни майно, компенсацію не нададуть

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОПАЛЮВАЛЬНИЙ #СЕЗОН #ТЕПЛОМЕРЕЖА #МІСЬКРАДА #БОРИСПІЛЬ
Оголошення
live comments feed...