• Головна
  • Чи можна носити хрестик з ломбарду?
Новини компаній
13:00, 17 лютого 2023 р.

Чи можна носити хрестик з ломбарду?

Новини компаній

Натільний хрестик сьогодні вважається найпершим символом віри кожного християнина. Кожен віруючий сьогодні обов'язково носить особистий хрестик, що йому було подаровано одразу після народження, під час хрещення або ж той хрестик, який було придбано самостійно, а потім освячено у храмі.

Не всі із сучасних людей являються релігійними, адже хрестик на шиї можуть одягати навіть люди, які не ходять до церкви або не вірять у Бога. Так складається лише з цієї причини, що багато хто не асоціює його з якимось символом віри, а навпаки він асоціюється з талісманом, ювелірною коштовністю або з простою прикрасою. Ось чому коли розмова заходить про чужий натільний хрестик бу, що його було знайдено, кимось подаровано або куплено в ломбарді, одразу виникає питання чи взагалі можна такий носити. Далі пропонуємо вам разом із нами розглянути з цього приводу популярні думки.

Чи можна носити хрестик з ломбарду?, фото-1

Хрестик з ломбарду – добре чи все ж погано?

Якщо раніше за часів своєї першої появи у нашій країні ломбарди вважалися такою собі диковинкою та місцем, куди з тих чи інших причин не кожен наважувався заходити, то сьогодні вони являються тими місцями, де за приємними цінами доволі часто можна придбати безліч всього цікавого причому не лише бу, але й нових речей:

  • різноманітна побутова техніка;
  • мобільні телефони;
  • всяке кухонне приладдя;
  • та безлічі інших цікавинок.

А ще, як не дивно, тут у продажу можна побачити ювелірні прикраси, в тому числі можна побачити та потім придбати різноманітні хрестики будь-яких розмірів. Правда якщо телефони, техніку та інші вживані речі люди купують тут не боячись, то чомусь далеко не кожен може наважитися придбати тут таку прикрасу як хрестик, навіть якщо вона вже дуже сподобалася за вартістю та зовнішнім виглядом. Однак не варто так категорично ставитися до такої покупки оскільки хрестики можна придбати не лише у церковній крамниці або в ювелірному в салоні чи магазині, а й у будь-якому іншому місці, де вони є. Просто при храмах всі такі товари, які є у продажу, вважаються освяченими.

Якщо запитати у священнослужителів думку стосовно чужих хрестиків, які були знайдені або придбані у ломбарді, вони всі в один голос будуть стверджувати, що такі хрестики можна і потрібно носити. Для цього всього лишень важливо відвідати храм та дати прикрасу на освячення священнослужителем. Цікаво що служителі церкви навпаки позитивно відгукуються за чужі хрестики та говорять, що вони якоюсь мірою навіть хороші, адже точно належали віруючій людині.

Хрестик, що ми із вами його носимо на тілі, являється всього лишень матеріальним символом нашої віри. Справжнє та дійсно цінне наше вірування знаходиться в наших з вами душах та серцях з головами. Варто пам'ятати, що хрестик являється лише візуальним підтвердженням вашої віри та причетності до релігії й анітрохи не більше. Тому не звертайте уваги на нічим не доведені забобони та перестороги. Якщо вам річ дуже сподобалася, сміливо її купуйте, освячуйте у церкві та носіть самі або даруйте своїм близьким. До слова, якщо ви хочете недорого придбати гарний золотий натільний хрестик, зробити це можна в інтернет-магазині «Золота Скриня». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...