• Головна
  • Виведення запою у домашніх умовах
Новини компаній
12:30, 14 січня 2023 р.

Виведення запою у домашніх умовах

Новини компаній

Наявність запою вважається характерним симптомом для залежних від алкоголю. Виникає, коли алкоголік знаходиться на другій чи третій стадії залежності. Викликає небезпечний стан у хворого, який супроводжується похміллям та болем. Важливо своєчасно вивести із запою вдома або створити обрив на стаціонарі. Все це стане ключем для усунення тяжких наслідків, які шкодять здоров’ю. Адже під час запою, алкоголік повністю втрачає контроль, не розуміє, що саме він робить, а організм страждає від сильного впливу інтоксикації.

У нашому реабілітаційному центрі, проводиться лікування алкозалежних, яке має максимальний ефект та приносить потрібний результат.

Виведення запою у домашніх умовах, фото-1

В залежності від особливостей організму хворого, його загального стану, запій здатен продовжуватися від кількох днів до кількох місяців. Якщо не втрутитися, тоді внутрішнім органам завдається сильний удар, а сама людина не бажає нічого, крім можливості випити у черговий раз.

Симптоми запою: коли варто звернутися до лікаря

Симптоми запою здатні проявлятися різними способами. Це залежить від індивідуальних особливостей організму залежного. Проте, серед них, можна відстежити загальні симптоми, що спостерігаються частіше інших:

  • У залежного спостерігається дуже сильний потяг до алкоголю, почуття міри просто відсутнє;
  • Залежний поводиться неадекватно, проявляється агресія без причини, змінюється настрій;
  • Алкоголік не відчуває голод та не потребує сну. І це може продовжуватися на протязі доби.

Головною небезпекою запою являється те, що від поганого контролю дій (чи при повноцінній відсутності), залежний отримує дуже сильну інтоксикацію організму, що вражає внутрішні органи.

Не менш гіршими являються і психічні розлади. Залежний може страждати на білу лихоманку, відчували параноїдальний стан, навіть схилятися до спроби суїциду. Саме обрив запою має усунути дані симптоми та дозволити приступити до лікування.

Процес виведення запою у Києві та області

Оптимальний спосіб вивести з запою полягає у госпіталізації пацієнта у стаціонар. Лікування проводиться у комфорті та безпеці. У розпорядженні клініки знаходиться необхідне обладнання, яке допомагає проводити детоксикацію організму у комплексі.

Залишайте заявку на сайті чи одразу телефонуйте за вказаними номерами. Виконані дії дозволять зробити перший крок до лікування, яке приведе до позитивного результату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...