
16:32, 27 березня 2020 р.
В «Борисполі» сотні пасажирів намагаються вилетіти з України

Сьогодні, 27 березня, за вказівкою Президента України Володимира Зеленського, буде закрито державний кордон та припинено всі пасажирські перевезення у зв'язку з поширенням коронавірусу.
З самого ранку в аеропорт «Бориспіль» приїздять сотні людей, аби встигнути вилетіти з України. Більшість з них - у приміщенні без медичної захисної маски, повідомляє «APnews».
Згідно з інформацією на табло, на сьогодні заплановані рейси з України до таких міст: Стамбул, Тель-Авів, Таллінн, Париж, Нью-Йорк, Франкфурт, Ніцца, Брюссель, Мадрид, Лондон, Берлін, Афіни та Тбілісі.
Читайте також:
В аеропорту «Бориспіль» всіх пасажирів перевіряють на СOVID-19
На території «Борисполя» зупинили водія без прав та «під кайфом»
В «Борисполі» хвора на коронавірус громадянка відмовилась від обстеження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
7 серпня
15:00
5 серпня
13:00
5 серпня
Де жителі Борисполя купують нерухомість за кордоном
Новини компаній
16:42
3 серпня
18:44
15 липня
Caribbean Club і Pepper's Club у липні: великі шоу, джаз, #НаШапку та живі виступи українських артистів
Новини компаній
17:00
8 липня
"Обійми не мають діагнозу": в Києві запустили благодійну ініціативу на підтримку людей з інвалідністю
Новини компаній
17:00
2 липня
15:00
22 червня
Оголошення
22:38, 10 серпня
21:28, 12 серпня
22:38, 10 серпня