
08:00, 26 березня 2020 р.
На території «Борисполя» зупинили водія без прав та «під кайфом»

Бориспільські патрульні зупинили на території аеропорту автомобіль «Volkswagen Jetta» за порушення ПДР – у водія не було пристебнуто пасок безпеки.
Під час спілкування інспектори з’ясували, що чоловіка позбавлено прав керування. Крім того, правоохоронці помітили у 26-ти річного молодика явні ознаки наркотичного сп'яніння. Однак проходити огляд водій категорично відмовився.
При поверхневу огляді працівники поліції виявили два поліетиленові пакетики: один з зеленою речовиною рослинного походження та інший з білою порошкоподібною речовиною. Громадянин пояснив патрульним, що це марихуана та амфетамін, які він зберігав з метою власного вжитку.
На місце події викликали слідчо-оперативну группута склали відповідні адміністративні матеріали.
Читайте також:
В Борисполі зупинили автомобіль-привид
Бориспільські копи наздоганяли п’яного порушника-рецидивіста
Під Борисполем розбився мікроавтобус з пасажирами
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
На Співочому стартує масштабна виставка хризантем "Зодіаки"
Новини компаній
11:00
Tayanna з великим сольним концертом просто неба!
Новини компаній
09:30
15:00
Вчора
17:29
31 серпня
15:39
31 серпня
13:52
31 серпня
10:01
31 серпня
Оголошення
15:48, 25 серпня
18
13:44, Сьогодні
09:52, 28 серпня