
14:47, 19 вересня 2019 р.
Юний бориспілець став чемпіоном Київщини з шахів

Днями у Білій Церкві пройшов чемпіонат Київщини з шахів серед школярів 2006 -2007 років народження. Переможцем змагань став учень Бориспільського НВК Гімназії «Перспектива» Андрій Трофімчик.
Варто зазначити, що це вже не першій успіх шахіста на теренах Київської області – в минулому році Андрій вже виконав норматив першого дорослого розряду.
Тепер юнак виборов право взяти участь у півфінальному етапі чемпіонату України серед шахістів 12-13 річного віку, що пройде в листопаді у Винниці.
Бориспільський міський центр спорту та ФЗН
Нагадаємо, як повідомляв сайт 4595.com.ua, в аеропорту «Бориспіль» зустрічали Паралімпійську збірну України з плавання
Читайте також:
На Бориспільщині нацгвардійців перевіряють на профпридатність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Caribbean Club і Pepper's Club у липні: великі шоу, джаз, #НаШапку та живі виступи українських артистів
Новини компаній
17:00
8 липня
"Обійми не мають діагнозу": в Києві запустили благодійну ініціативу на підтримку людей з інвалідністю
Новини компаній
17:00
2 липня
15:00
22 червня
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
09:00
27 травня
Від мотопробігу до джазу і стендапу: головні події травня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
5 травня
Видалити жир із поверхні: просто і безпечно
Новини компаній
10:00
1 травня
15:00
16 квітня
Оголошення
18:06, 21 липня
09:15, 14 липня