
10:00, 19 вересня 2019 р.
На Бориспільщині нацгвардійців перевіряють на профпридатність

У Міжнародному центрі НГУ, що розташований в селі Старе, розпочала роботу інспекція Головного управління Національної гвардії України.
З 17 по 23 вересня фахівці вивчать стан та проаналізують діяльність підрозділів центру щодо готовності їх до виконання завдань за призначенням, гвардійці складуть іспити з основних військових дисциплін, будуть перевірені техніка, озброєння і тилове забезпечення.
Тижнем раніше у рамках проведення інспекторської перевірки гвардійці центру склали заліки з фізичної підготовки та отримали загальну оцінку «добре».
Вже відбулась перевірка теоретичних знань та практичних навичок офіцерів з тактичної (спеціальної) підготовки, відбувся стройовий огляд. Наразі йде перевірка техніки та озброєння, вогневої підготовки гвардійців підрозділів та робота за напрямками інспектування.
Міжнародний центр підготовки підрозділів НГУ В/Ч 3070
Читайте також:
Митники аеропорту «Бориспіль» виявили у іноземця 160 кг контрабанди
Стихійне сміттєзвалище біля «Борисполя» патрулюватиме поліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Kentavr Н – потужність нового покоління: трактори на 50 к.с., які змінюють правила гри
Новини компаній
13:00
Трактор ДТЗ 5354НРХ new – надійний партнер для сучасного фермера
Новини компаній
09:30
14:20
17 червня
11:00
13 червня
Концерт Kola на терасі River Mall
Новини компаній
13:00
10 червня
Музика Нета Кінга Коула, комедії "Чорного Квадрата" та Caribbean Disco Party — у червні в Caribbean Club
Новини компаній
11:00
7 червня
Харчишин, Epolets та джаз з Олексієм Коганом: що варто побачити в Pepper’s Club у червні
Новини компаній
09:30
7 червня
Оголошення
09:31, 10 червня
73
16:39, 18 червня
10:27, 7 червня
09:32, Вчора
2
23:33, 17 червня
28
live comments feed...