
12:00, 21 серпня 2019 р.
Бориспілець «під кайфом» бив дружину та кидався на поліцію

Вчора, близько 3-ї години ночі до поліції Борисполя надійшов виклик «Домашнє насильство». Патрульні відразу направились на місце події та зв’язались з заявницею, яка повідомила, що її чоловік, після вживання алкоголю та невідомої їй речовини, вчиняє відносно неї дії насильницького характеру.
Коли екіпаж прибув на місце чоловік почав кидатись на службовий автомобіль викрикуючи нецензурну лайку. У зв’язку з чим інспектори застосували кайданки.
Надалі поліцейські провели поверхневу перевірку та виявили в чоловіка два паперових та один поліетиленовий пакети з речовиною зелено-коричневого кольору. Як пояснив чоловік цією речовиною є канабіс, який він придбав для власного вжитку.
Для проведення подальших слідчих дій на місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу Бориспільського відділку поліції.
Читайте також:
В Борисполі зупинили водія, що втретє за рік сів за кермо «під кайфом»
В Борисполі зупинили двох нетверезих водіїв з наркотиками «про запас»
Наркобарона, що втік з «Борисполя», затримали та екстрадували до Ізраїлю
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Препарати від кліщів для котів: як обрати ефективний захист
Новини компаній
15:00
25 серпня
Мільйон під прикриттям: Еко маркет запускає національну акцію з гарантованими подарунками
Новини компаній
15:00
22 серпня
З чим носити жіночий лонгслів, щоб виглядати стильно
Новини компаній
15:00
22 серпня
Історичні романи РВВ: як художнє слово оживляє минуле
Новини компаній
17:00
21 серпня
29 серпня – Yaktak із особливим концертом у клубі Atlas
Новини компаній
17:00
18 серпня
11:00
14 серпня
Як обирати правильного партнера для ефективної доставки?
Новини компаній
17:00
7 серпня
Шоу, які не забудеш: найяскравіші події серпня в Pepper’s Club
Новини компаній
15:00
7 серпня
Оголошення
11:30, 23 серпня
11:30, 23 серпня
11:30, 23 серпня
11:30, 23 серпня
11:30, 23 серпня