• Головна
  • Профспілки «Борисполя» готові оголосити страйк
08:06, 9 травня 2019 р.

Профспілки «Борисполя» готові оголосити страйк

Профспілки «Борисполя» готові оголосити страйк

В понеділок, 6 травня, під час планової нараді у мера Борисполя секретар міськради Ярослав Годунок повідомив, що 2 травня він був присутнім на зборах профспілок ДП МА «Бориспіль».

За словами Годунка, профспілкам кількох підприємств обмежують можливість повноцінно виконувати свої обов’язки: керівництву профспілок не дають можливості вільно контактувати із працівниками, членами профорганізацій, відключають інтернет, перешкоджають користуванню електронною поштою.

За словами секретаря, насамперед, обурення працівників викликає те, що керівництво аеропорту не реагує на звернення щодо підвищення заробітної плати - у працівників платня не індексувалася і не підвищувалася. Друга проблема полягає у тому, що керівництво аеропорту хоче передати в оренду вантажний термінал, який у 2018 році заробив десятки мільйонів гривень. Приміщення хочуть віддати азербайджанській компанії, яка будуватиме ще один вантажний термінал, а існуючий орендуватиме.

«Профспілкові організації категорично проти таких дій керівництва. Профспілки просили підтримки від сесії Бориспільської міської ради, до засідання вони підготують відповідні листи», — заявив Годунок.

Також він наголосив, що потрібно домогтися повернення 50% податків, про які було домовлено з Бориспільською РДА.

Прозвучала інформація про те, що коли вимоги працівників ДМА «Бориспіль» не будуть почуті, профспілки готові оголосити страйк.

Вісті

Читайте також:

П’яний дебошир хотів підкупити поліцейських в аеропорту

В «Борисполі» почне працювати багаторівневий паркінг

В Борисполі жінка привела дитину в лікарню і втекла

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ АЕРОПОРТ СТРАЙК ПРОФСПІЛКА
Оголошення
live comments feed...