• Головна
  • Соціальна їдальня в Борисполі на Верхньому Валу «відміняється»
06:00, 19 лютого

Соціальна їдальня в Борисполі на Верхньому Валу «відміняється»

Соціальна їдальня в Борисполі на Верхньому Валу «відміняється»

У червні минулого року депутати Бориспільської міської ради проголосували за передачу одноповерхової будівлі на вул. Верхній Вал, 10 площею 176,7 м кв. в оперативне управління управлінню соціальної політики та охорони здоров’я — під організацію соціальної столової та об’єкту підтриманого проживання (соціального готелю).

Нагадаємо, будівля знаходиться в центрі міста — навпроти стадіону ліцею ім. Головатого (ЗОШ №1) та за ринком «Центральний». Колись там розміщувався земельний відділ.

Про аварійний стан приміщення було відомо, але він не мав стати на заваді — за словами заступника управління Людмили Гузь, фінансування ремонтних робіт не ляже на бюджет міста, будівлю відремонтують за рахунок благодійних коштів.

Тоді ж було зазначено, що попередня домовленість щодо фінансування вже досягнута, найближчим часом благодійники доставлять у Бориспіль меблі для майбутньої соціальної столової та готелю.

Втім, ремонтні роботи так і не почалися, а вже через вісім місяців на сесійному засіданні, 16 лютого цього року, депутати проголосували за визнання свого попереднього рішення таким, що втратило чинність, пишуть «Вісті».

Тепер будівля повернеться у відання головного управління житлово-комунального господарства.

Читайте також:

Борисполю загрожує комунальний колапс

У ліцеї Бориспільської громади подають воду, яка не відповідає нормам

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СОЦІАЛЬНА #ЇДАЛЬНЯ #МІСЬКРАДА #ДОПОМОГА #БЛАГОДІЙНИКИ #БОРИСПІЛЬ
Оголошення
live comments feed...