
06:00, 14 лютого 2024 р.
У ліцеї Бориспільської громади подають воду, яка не відповідає нормам

В понеділок, 12 лютого, під час планової наради секретаря Бориспільської міської ради прозвучала інформація про перевірку харчоблоків ліцеїв громади.
За словами керівника управління освіти і науки Катерини Шабан, перевіряються приміщення, продукти, навіть водопостачання, адже саме з водою виникли певні проблеми.
«Вода, яка подається в харчоблоки ліцеїв у селах громади, не відповідає нормам. І це питання необхідно вирішувати», — зауважила Катерина Шабан.
Представники міської влади інформацію заслухали, але зазначили, що з вільними коштами в громаді зараз проблеми, пишуть «Вісті».
Ідеться про чималу суму, тому назвати строки, коли ситуацію з водою буде виправлено, зараз неможливо.
Читайте також:
Борисполю загрожує комунальний колапс
На Борспільщині сталася пожежа у житловому будинку
Кращі спортсмени Бориспільської громади отримали стипендії міського голови
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Літо вражень Pepper’s Club: благодійні концерти #НаШапку, серія шоу «Королі Трібʼютів» та інше
Новини компаній
17:00
4 липня
Вар’єте "Рояль", імпровізація без цензури та вистави для дорослих: липневі вечори у Caribbean Club
Новини компаній
13:00
4 липня
Макс Бородін дасть сольний концерт просто неба
Новини компаній
11:00
3 липня
Євген Хмара готує вечір романтики в Києві просто неба
Новини компаній
13:00
30 червня
Parfeniuk дасть концерт на даху
Новини компаній
09:30
27 червня
Насоси заглибні - які бувають види та для яких завдань
Новини компаній
17:00
23 червня
Оголошення
11:05, 3 липня
13:11, 2 липня
20:06, Вчора
12
live comments feed...