• Головна
  • Як об'єднати балкон із квартирою
Новини компаній
13:48, 22 травня 2023 р.

Як об'єднати балкон із квартирою

Новини компаній

На жаль, житлові квадратні метри часто не задовольняють своїх власників. Середній розмір кімнат у багатоповерхівках, збудованих 30 – 40 років тому, становить приблизно 16 квадратних метрів. Об'єднання нежитлової площі балкона з житловим приміщенням приносить не лише додатковий простір, а й вносить певні коригування у дизайнерські рішення.

 Саме тому, встановлюючи балконный блок Киев, замовники часто поєднують його з переплануванням - приєднанням до квартири лоджії або балкона.

Що потрібно знати під час перепланування

Приєднання балкону до кімнат за всіма нормами виконується тільки після індивідуального аналізу житла. під час обстеження спеціалісти оцінюють можливість і умови проведення тих або інших робіт. Всім, хто бажає приєднати до квартири додаткові корисні метри, одразу потрібно зрозуміти, що є у них у розпорядженні. Балкон являє собою майданчик, який виступає зі стіни будівлі і часто має тільки легку огорожу. Лоджія - це ніша у будівлі, яка має суттєву огорожу з усіх сторін.

Особливості перепланування

В залежності від конфігурації квартири та типу балкону, обмеження можуть стосуватись наступного:

  1. Демонтажу частин стіни та розширення виходу на балкон. Якщо такі роботи вплинуть на цілісність стіни та будуть суперечити техніці безпеки — проводити їх не можна. 

  2. Переносу або встановлення нових радіаторів обігріву. Зміна конфігурації в централізованій системі опалення навіть в одному помешканні може вплинути на якість її роботи по всій будівлі.

  3. Демонтажу балконного блоку з підвіконням та порогом. В залежності від наслідків за порушення в рамках перепланування передбачена адміністративна відповідальність. Окрім сплати штрафу, оселю необхідно буде повернути до попереднього вигляду.

Компанія Балко надає своїм клієнтам найкращі пропозиції - низькі ціни та швидкі терміни встановлення балконів під ключ - https://balko.com.ua/balkon-pod-kluch-2/

Переваги об’єднання

Найвагомішою перевагою перепланування є можливість суттєвого збільшення життєвого простору. В результаті об'єднання з кухнею або кімнатою можна збільшити корисну площу квартир від 2 до 5 м², залежно від розміру балкона або лоджії.

При існуванні сучасних технологій будівельних робіт сам процес об'єднання не займає багато часу і досить простий у виконанні. Особливо такий варіант широко застосовується власниками однокімнатних квартир, тому що дає можливість обладнати ще одну кімнату.

Етапи проведення робіт

  1. Аналіз ситуації. Перед початком роботи слід визначити, чи можливо демонтувати балконний блок. Від цього залежатиме, чи буде можливо повноцінно об'єднати простір, або в ньому все ж таки залишиться перегородка. Для цього виконується експертна оцінка. Після визначення можливостей розпочинають реалізацію завдання.

  2. Розробка проекту. На цьому етапі розробляється проектна документація. Замовити її можна у спеціалізованій компанії або у сертифікованого проектувальника. Проект складається так, щоб при виконанні робіт не залучались важливі конструкції та загальнобудинкові інженерні системи – це дві загальні вимоги до будь-якого перепланування. Проект також покаже, яким буде житло після приєднання балкону.

  3. Виконання робіт. У нових квартирах найчастіше демонтують перегородки та склопакет між кімнатою та балконом. У житлі старого фонду балконний блок часто виступає частиною будинкової конструкції, тому прибирати його не можна. У такому випадку цю ділянку стіни доведеться залишити і обіграти у вигляді столу або стійки.

  4. Утеплення. Як і чим утеплювати, залежить також від вихідних даних балкона або лоджії. Як правило, зводять парапет із піноблоків, потім із внутрішньої сторони стіна обшивається утеплювачем, а поверх наклеюється шар пароізоляції. Після цього стіна штукатуриться або обшивається гіпсокартоном і встановлюється дво- або трикамерний склопакет.

  5. Оздоблення. Залежно від призначення  нового приміщення встановлюється додаткове освітлення та додаткове опалення. Внутрішнє оздоблення виконується з огляду на ідею використання простору та з урахуванням проекту дизайну.

Будівельні роботи потрібно виконувати у суворій відповідності до проекту, щоб не порушити несучу здатність стіни та не пошкодити інженерні комунікації. Таке перепланування можна виконати власними силами, або найняти спеціалістів.

Як можна використати додаткову площу

В багатьох київських багатоповерхівках передбачені балкони та лоджії с достатньо великою площею, яка дає можливість переоблаштувати їх в окремі теплі приміщення.

При об’єднанні балкону з житловим приміщенням є чудова можливість створити додаткове тепле приміщення під:

  • кухню

  • міні-спортзал

  • бібліотеку

  • їдальню

  • кімнату для відпочинку

  • майстерню

  • затишну спальню

  • дитячу ігрову кімнату

  • робочу зону

  • зелену зону та інше.

Варіантів велика кількість, все обмежується фантазією, особистими потребами та технічними можливостями будівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...