
18:00, 17 квітня 2023 р.
В Борисполі п’яний водій врізався в електроопору

У Пасхальну неділю, близько 21-ї години, на вулиці Головатого сталася автопригода.
Водій, керуючи автомобілем «Daewoo Lanos», не врахував дорожньої обстановки, не вибрав безпечної швидкості руху, через що скоїв наїзд на електроопору.
Автомобіль отримав механічні пошкодження. На щастя, ніхто не постраждав, повідомляє Патрульна поліція Борисполя.

Під час спілкування з керманичем, патрульні виявили в чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Інспектори запропонували порушнику пройти огляд на стан сп’яніння на місці за допомогою Драгера.
Результат огляду виявився позитивним, прилад зафіксував 2,97 проміле алкоголю, що майже в 15 разів перевищує допустиму норму.
Поліцейські склали на винуватця ДТП три протоколи.
Читайте також:
Патрульні Бориспільщини відсторонили від керування двох водіїв із фальшивими документами
В Борисполі патрульні винесли постанову на матір за кермом
Мешканців Борисполя попередили про можливу евакуацію автомобілів з вулиць міста
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
17:00
4 березня
13:00
4 березня
EURO 5 передала дрони та пальне бійцям 114-ї бригади
Новини компаній
17:30
25 лютого
11:00
25 лютого
Мережа АЗС EURO 5 розширює горизонти
Новини компаній
09:30
21 лютого
19:00
12 лютого
Tayanna, Женя Галич, Leléka, Luiku: хто виступить у Pepper’s і Caribbean Club у лютому
Новини компаній
17:00
5 лютого
Оголошення
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня