
19:00, 25 січня 2023 р.
Бориспільський район отримав від КОДА 11 Старлінків

55 терміналів Старлінк отримали громади Київської області, 11 із них — Бориспільщина. Про це повідомив голова КОДА Олексій Кулеба.
За словами Кулеби, Старлінки працюватимуть у Пунктах незламності, щоб мешканці регіону, попри тривале вимкнення електрики, постійно залишалися зі звʼязком та мали безперебійний доступ до інтернету.
Також 11 терміналів для інтернет-зв’язку отримав Білоцерківський район, 5 — Броварський, 4 — Вишгородський, по 8 — Бучанський, Обухівський та Фастівський райони.
«Працюємо, щоб під час будь-якої надзвичайної ситуації Пункти Незламності були комфортними локаціями, де можна підзарядитися, попрацювати, зігрітися та залишатися на звʼязку», - наголосив голова КОДА.
Старлінки придбано за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Польщі.
Читайте також:
Мобілізація в Україні: створюються резерви особового складу
Мешканця Борисполя оштрафували за хибний виклик поліції
Як поскаржитися на сусіда з генератором на балконі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
22 червня
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
09:00
27 травня
Від мотопробігу до джазу і стендапу: головні події травня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
5 травня
Видалити жир із поверхні: просто і безпечно
Новини компаній
10:00
1 травня
15:00
16 квітня
Жива музика, відкриття тераси і меню на будь-який смак: квітень у Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
11:05
3 квітня
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
Оголошення
15:13, 22 червня
12
16:58, 25 червня
13