• Головна
  • Як поскаржитися на сусіда з генератором на балконі
06:55, 18 січня 2023 р.

Як поскаржитися на сусіда з генератором на балконі

Як поскаржитися на сусіда з генератором на балконі

Через регулярні вимкнення електроенергії генератори нині у тренді. Під час вибору місць для їх встановлення фантазія власників не має меж.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Євген Сірик повідомив про алгоритм дій у випадку, якщо сусід поставив генератор під вашими вікнами або почепив його на балконі.

«Якщо людина використовує бензиновий чи дизельний генератор на балконі або під дахом і, на ваш погляд, той видає дуже багато шуму та створює задимлення й забруднює повітря, ви можете звернутися до районної філії Державної установи центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я (колишня санепідемстанція)», - рекомендує посадовець.

За допомогою спеціальних приладів інспектори заміряють рівень шуму та кількість шкідливих газів, які викидаються в повітря.

Якщо порушення будуть виявлені, питання необхідно вирішувати в судовому порядку, адже лише рішення суду примусить прибрати генератор із балкону, який є частиною приватної оселі, зазначив Сірик.

Проте, не дивлячись на те, що генератор завжди є джерелом підвищеної небезпеки, в тому числі через можливість спричинення вибуху та пожежі, мнсники розводять руками.

Провідний інспектор РУ ГУ ДСНС України у Київській області, старший лейтенант служби цивільного захисту Максим Оксамит, надав підготовлений витяг із законодавчої бази щодо вимог, які стосуються встановлення генераторів у житлових будинках.

«Нормативними документами правил пожежної безпеки не передбачено правила експлуатації паливних генераторів інверторного типу на балконах багатоквартирних будинків, оснащених індивідуальним газовим опаленням», - невтішний вердикт, яким підсумували цей витяг, залишає без відповіді всі подальші питання.

Тобто, немає правил — немає порушень.

Читайте також:

Нові безкоштовні LED лампочки можна буде отримати з 16 січня

У МОЗ надали поради батькам як допомогти дитині здолати стрес

Верховна Рада зрівняла у правах добровольців та військових

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГЕНЕРАТОР #ПОРУШЕННЯ #ПРАВИЛА #БЕЗПЕКИ #БРОВАРИ #БОРИСПІЛЬ
Оголошення
live comments feed...