Новини компаній
09:00, 25 грудня 2022 р.

Видалення вдовиного горба

Новини компаній

З такою естетичною проблемою, як вдовий або клімактеричний горб, стикаються переважно жінки старшого покоління, але не зовсім вірно пов’язувати це явище тільки з віком або статтю. Насправді вдовий горб або, як ще його називають, холка, являє собою щільні жирові відкладення у області шийного відділу хребта через які пацієнт може зазнавати значного дискомфорту та негативного впливу на якість життя.

Причини появи вдовиного горба та наслідки несвоєчасного лікування

 Інколи вдовий горб формується й у чоловіків, особливо з надмірною вагою та у людей із супутніми захворюваннями, такими як шийний остеохондроз та остеопороз. Розташовуючись переважно у області сьомого шийного хребця, жировий горб погіршує кровообіг, викликаючи венозний застій та кисневе голодування клітин головного мозку.

 Вдовий горб стає причиною запаморочень, головного болю та проблем із тиском. З часом дефект нікуди не зникає, та найгірше те, що спроби позбавитись його за допомогою масажів чи гімнастики ніяк не зможуть змінити ситуацію, що для багатьох стає несподіванкою. До того ж, холка з часом може збільшитися в розмірі, навіть при незмінній масі тіла. А при зменшенні ваги, нажаль, нікуди не подінеться. 

Консервативних дієвих методів лікування сформованого вдовиного горба нажаль не існує; мануальна терапія, мезотерапія ліполітиками, кріоліполіз, заняття лфк можуть покращити ситуацію та сповільнити розвиток горба але не зможуть прибрати жирові відкладення повністю. Запобігти появі горба можливо вдаючись до профілактичних заходів, слідкуючи за осанкою, вагою, гормональним станом, правильно організовуючи щоденне навантаження на хребет та ведучи активний спосіб життя.

Що ж робити, якщо горб вже сформувався?

Надійний та сучасний метод позбавлення від холки це пластична операція – ліпосакція вдовиного горба за допомогою вакуума. Перевага процедури у тому, що проводити її можна під місцевою анестезією, по часу вона триває не більше години, а реабілітація швидка та не важка. Найголовніше, за допомогою ліпосакції зайві жирові відкладення видаляються з проблемної зони раз і назавжди, не залишаючи помітних шрамів та рубців.

Ліпосакцію вдовиного горба виконує лікар пластичний хірург, під місцевим або, по бажанню, під загальним наркозом. Операція нескладна, через 4 невеличкі проколи лікар вводить у зону горба трубку-канюлю, через яку жир буквально «відкачується» за допомогою вакуумного апарату. На місці проколів залишаються майже непомітні сліди, які з часом повністю зникають. Процедура проходить швидко та безболісно, а результат буде помітний відразу після операції. Реабілітація займає до 2 тижнів, протягом яких можуть спостерігатися незначні больові відчуття та набряк.

Таким чином протягом одного візиту до пластичного хірурга можна позбутися естетичного дефекту та фізичного, а часто і психологічного дискомфорту, покращити свій зовнішній вигляд та самопочуття.

eY_jRTsrOiOqrzeXCY-AJI_yWuyo5QCANbZfiQYpRRyFfriF3ylEoj0qX956ybs5bnrL8jwTkqEumC3catwqZBiCbRlO6bCha0S0W1wwJGWYYuYzwR6i4iewmLm_YEIpWhAOTrGNfrO-6DI7fGCtC3qtgyuEGCzegERcbkosyv1k3FFzJEPxdcir2Xuj3A

SwSbnAq-TPkk9qJ4HQVV93h_TJi7EfcyJ4T4jw-qcIrlikiSggLU070LuBpJEsLrLc-OxpAb5umEUv7qZYfocqQTkVzKil1vvsdydvi_5Y1gL7Yg9_v1wqGOFbIu_0WiCflLjeLTjHuuEOvgcLq1HpYfFZ8gTGBx456U_iuo99jpXFYXLlzAR0kNcW1wuA

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#SENSAVI
Оголошення
live comments feed...