• Головна
  • Керамограніт: який варіант найкраще використати для ванної кімнати, вітальні чи кухні
Новини компаній
09:14, 8 вересня 2022 р.

Керамограніт: який варіант найкраще використати для ванної кімнати, вітальні чи кухні

Новини компаній

Цей матеріал який називають керамогранітом, насправді не складається з гранітних плит чи їх компонентів. Але за міцністю та якістю він не тільки не поступається одному з найміцніших мінералів у світі, але й може показати майстер-клас із спротиву механічним і хімічним впливам. Інтернет-магазин PLITKA4YOU пропонує широкий вибір керамограніту виробництва провідних компаній, що створюють цей надміцний і різноманітний матеріал.

Він може імітувати бетон, дерево, метал, мармур і навіть бути схожим на шар природного листя. Його поверхня бездоганна: 100% глянцю, або клаптиково-рельєфна, матова чи схожа на ідеально поліроване скло і навіть повністю повторювати фактуру тканини.

Та найважливіші його властивості – це міцність, що досягається спеціальною обробкою та застосуванням унікальної технології виготовлення.

Як виготовляють керамограніт та чому він такий міцний

Керамогранітна плитка раніше виготовлялась виключно для технологічних потреб і застосовувалась там, де необхідна висока міцність поверхні – промислове виробництво, особливі технології. Але згодом характеристики цього матеріалу зацікавили і звичайних користувачів.

Саме тоді і почали використовувати цей надміцний композитний матеріал, що складається із багатьох інгредієнтів для звичайного оформлення будинків та офісів. Зазвичай цю особливу кераміку виготовляють з таких природних мінеральних компонентів:

  • біла глина, яка у суміші надає їй особливу міцність та стійкість до хімічного впливу, може витримувати високі температури обробки;
  • пісок для зв’язку компонентів та наповнення маси;
  • польовий шпат – одна із найміцніших гірських порід, мінерал, що має складну і тверду каркасну структуру.

З суміші цих матеріалів і починають виготовлення керамограніту. На початку процесу суміш потрапляє під прес, що має високий тиск і тому поєднує мінерали. Так відстані між частинками глини, шпату та піску стають мінімальними, а сам матеріал – міцним.

Коли плитка висихає, її обпалюють у спеціальних термічних печах, де температура досягає 1200 градусів, що майже дорівнює температурі плавлення металу. Але це тільки виготовлення самої плитки. А її обробка створює унікальні властивості, які перетворюють кераміку на ідеальний матеріал для захисту поверхні стін чи підлоги.

Лапатований/напівшліфований і сатинований керамограніт

Часткове полірування дозволяє створити поверхню, що має відповідну шорсткість і водночас – хороші дизайнерські властивості. Такий матеріал ідеальний для кухні і ванної кімнати, а також для оздоблення вітальні. Така плитка може імітувати практично всі поверхні природних матеріалів – дерево, метал, мармур та інші. Якісна сантехніка та напівшліфований керамограніт – це ідеальний вибір для приміщень де є підвищена вологість і потрібна висока міцність.

Ті самі властивості є у сатинованого керамограніту. Така плитка обробляється спеціальними солями, що надають їй унікального рельєфу, схожого на поверхню тканини.

Ідеальний керамограніт для ванної кімнати

Найкращий варіант керамограніту для ванної кімнати чи приміщення і з підвищеною вологістю – структурований або фактурний варіант такої керамічної плитки. Він виготовляється за особливою технологією, що створює дуже специфічну структуру поверхні. Вона майже не сковзається і тому навіть за наявності на підлозі вологи, таким керамогранітом можна безпечно користуватись. Ззовні ця плитка нагадує викладання камінням чи спиляні шматки дерева, різноманітні рельєфні візерунки.

Полірований керамограніт

Це щось середнє між керамічною плиткою і міцністю шліфованого каменю. Блискучий матеріал, що має дуже якісну та міцну поверхню. Водночас він і дуже слизький, тому встановлювати його на підлогу, особливо у ванній кімнаті, не варто. Проте він ідеально підходить для облицювання фасаду чи розташування на стіні. І надає фасаду імпозантного вигляду.

Керамограніт – універсальне рішення як для зовнішніх робіт, так і для внутрішніх – стін та підлоги. Але варто розрізняти види такого матеріалу та застосовувати кожен з них із максимальною користю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...