
18:40, 25 серпня 2021 р.
В «Бориспіль» прибув третій евакуаційний рейс з Кабулу

В понеділок, 23 серпня, пізно вночі в аеропорт «Бориспіль» прибув черговий евакуаційний рейс з Кабулу. Це вже третій такий рейс за останні дні, на яких з Афганістану прибувають українці та іноземці, що звертаються по допомогу. На борту цього літака знаходились 98 пасажирів.
За інформацією української дипломатичної служби цей рейс став останнім, який вилетів з Кабулу перед закриттям аеропорту на невизначений час.
Заступник Міністра закордонних справ Євген Єнін повідомив, що наразі в Кабулі лишаються ще близько 50 громадян України, які висловили бажання повернутися в Україну.
Окремий контрольно-пропускний пункт «Київ»
Читайте також:
В аеропорту «Бориспіль» Віталія Кличка не пустили до Ангели Меркель
У «Борисполі» виявили 4 тонни нелегального курива
Скандал в «Борисполі»: пасажири непритомніли в літаку через затримку рейсу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
13 червня
Концерт Kola на терасі River Mall
Новини компаній
13:00
10 червня
Музика Нета Кінга Коула, комедії "Чорного Квадрата" та Caribbean Disco Party — у червні в Caribbean Club
Новини компаній
11:00
7 червня
Харчишин, Epolets та джаз з Олексієм Коганом: що варто побачити в Pepper’s Club у червні
Новини компаній
09:30
7 червня
13:00
3 червня
17:00
2 червня
12:30
30 травня
Оголошення
17:45, 3 червня
17:45, 3 червня
17:45, 3 червня
17:45, 3 червня
17:45, 3 червня
live comments feed...