
08:00, 19 серпня 2021 р.
У «Борисполі» виявили 4 тонни нелегального курива

Днями, у міжнародному аеропорті «Бориспіль», прикордонники спільно зі співробітниками СБУ виявили велику нелегальну поставку в Україну тютюну для кальяну та електронних пристроїв для куріння.
Так, 3,2 тонни тютюну для кальяну та електронні пристрої для куріння вагою понад 850 кілограмів виявили під час санкціонованих обшуків у вантажному терміналі митного поста «Бориспіль».
Куриво прибуло в Україну авіарейсом з Дубая. Щоб не платити Україні за ввезення підакцизних товарів, шахраї намагалися ввезти цей вантаж як особисті речі. За попередньою оцінкою, загальна вартість тютюну та пристроїв для вейпінгу складає 3 мільйони гривень.
Слідчі дії тривають.
Державна прикордонна служба України
Читайте також:
В «Борисполі» у поштовому відправленні виявили смарагд за 10 000 $
В «Борисполі» виявили пігулки «з секретом»
В «Борисполі» затримали розшукуваного Інтерполом іноземця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
17:00
4 березня
13:00
4 березня
EURO 5 передала дрони та пальне бійцям 114-ї бригади
Новини компаній
17:30
25 лютого
11:00
25 лютого
Мережа АЗС EURO 5 розширює горизонти
Новини компаній
09:30
21 лютого
19:00
12 лютого
Tayanna, Женя Галич, Leléka, Luiku: хто виступить у Pepper’s і Caribbean Club у лютому
Новини компаній
17:00
5 лютого
Оголошення
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня