
14:46, 10 серпня 2021 р.
У Бориспільському районі протягом доби чотири рази гасили сухостій

У неділю, 8 серпня, протягом трьох годин до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин двічі надходили повідомлення про загорання трав’яного настилу.

Наступного дня, о 14:06, в тому ж районі, в с. Засупоївка зайнявся сухостій на площі 1 га неподалік житлового будинку та існувала загроза, що вогонь перекинеться на будівлю.

Вже за декілька годин сталася пожежа в Борисполі. По прибуттю на місце виклику, рятувальниками було встановлено, що горить трав'яний настил на вул. Володимира Момота.

Всі загорання були успішно і вчасно ліквідовані. Причини виникнення пожеж наразі встановлюються.
ГУ ДСНС України у Київській області
Читайте також:
На Бориспільщині щодня борються з пожежами в екосистемах
На Бориспільщині затримали палія-рецидивіста
Яготин у вогні: протягом доби на Бориспільщині тричі боролися з пожежами в екосистемах
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від благодійного стендапу до різдвяного оркестрового джазу: найцікавіші події грудня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
09:30
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
22:04
30 листопада
12:40
30 листопада
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Київський завод ПТО шукає молодих інженерів серед студентів КПІ
Новини компаній
15:00
24 листопада
Оголошення
16:33, 20 грудня
18
12:33, 17 грудня