
14:46, 26 серпня 2020 р.
В «Борисполі» затримали іноземця, що вбив повію

В аеропорту «Бориспіль» затримали 61-річного громадянина США, що вбив жінку. Жертвою нелюда стала повія, що має п'ятьох дітей. На "виклик" її привіз сутенер, а коли за кілька годин вона не повернулася, намагався навіть потрапити до квартири, проте не зміг виламати двері.
Як з’ясували слідчі, іноземець на ім’я Майк майже півроку винаймав житло на вулиці Філатова. Коли господар помешкання приїхав в квартиру, орендар поскаржився на погане самопочуття і поїхав до лікарні. Під час прибирання оселі власник виявив труп жінки, який лежав за диваном.
Тим часом вбивця втік з лікарні і намагався виїхати з країни, однак в аеропорту його затримали правоохоронці. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Вбивці загрожує до 15 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Києва
Читайте також:
У Борисполі оперативно розшукали викрадений автомобіль
В Борисполі п’яний водій намагався домовитися с поліцією
Бориспільський слідчий «погорів» на хабарі у 7000 доларів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Літо вражень Pepper’s Club: благодійні концерти #НаШапку, серія шоу «Королі Трібʼютів» та інше
Новини компаній
17:00
4 липня
Вар’єте "Рояль", імпровізація без цензури та вистави для дорослих: липневі вечори у Caribbean Club
Новини компаній
13:00
4 липня
Макс Бородін дасть сольний концерт просто неба
Новини компаній
11:00
3 липня
13:00
1 липня
Євген Хмара готує вечір романтики в Києві просто неба
Новини компаній
13:00
30 червня
Parfeniuk дасть концерт на даху
Новини компаній
09:30
27 червня
Оголошення
21:41, 3 липня
21:41, 3 липня
21:41, 3 липня
21:41, 3 липня
21:41, 3 липня
live comments feed...