
08:12, 26 червня 2020 р.
Бориспільська ДЮСШ вдруге здобула першість на Київщині

Бориспільська дитячо-юнацька спортивна школа у 2020-ому вдруге поспіль виборола перше місце в огляді-конкурсі серед ДЮСШ Київської області в ІІІ групі з олімпійських видів спорту.
Бориспільська ДЮСШ — це 13 видів спорту, від футболу до регбі. 34 висококваліфікованих тренери, серед яких заслужені тренери України, чемпіони світу та призери олімпійських ігор.
У Борисполі чимало призерів і переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань із усіх видів спорту. Наймолодший вид спорту в місті – регбі, який встиг отримати відзнаку на всеукраїнському рівні.
Велику увагу керівництво ДЮСШ приділяє благоустрою біля спортивної школи: територія доглянута, є лавочки, клумби у квітах.
«Цього року міська рада виділила 500 тис. грн на виготовлення проектної документації на будівництво нової спортивної зали біля центру туризму для футболу, боротьби і волейболу. Звісно, хочеться, щоб у Борисполі була нова сучасна спортивна школа, та й час вимагає цього, але це дорогий проект, аби його реалізовувати зараз», - прокоментував директор закладу Михайло Шкорупа.
Читайте також:
В Борисполі біля міськради встановлять світлофор
На Бориспільщині у державну власність повернуто 16 га лісу
Пенсійний фонд України призначатиме пенсії автоматично
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Ukrainian gastro show: "Спадщина майбутнього" – головна подія про нову українську кухню
Новини компаній
11:00
23 квітня
Весна на Співочому: у столиці відкрили казковий Парк Легенд
Новини компаній
13:00
21 квітня
15:00
17 квітня
Шафа розпашна: в чому її переваги та як обрати ідеальну модель для вашого інтер’єру?
Новини компаній
09:50
15 квітня
Оголошення
19:39, 22 квітня
19:39, 22 квітня
19:39, 22 квітня
19:39, 22 квітня
19:39, 22 квітня
live comments feed...