• Головна
  • За шкільні прогули штрафуватимуть батьків учнів
12:00, 17 жовтня 2019 р.

За шкільні прогули штрафуватимуть батьків учнів

За шкільні прогули штрафуватимуть батьків учнів

Згідно постанови Кабінету міністрів № 684, батьки школярів можуть бути оштрафовані за систематичні пропуски шкільних занять їхніми дітьми. Так, за відсутності учня на уроках протягом 10 робочих днів поспіль з невідомих причин або без поважних причин, навчальний заклад невідкладно зобов'язаний надати інформацію службі у справах дітей, а ті, за необхідності – повідомити поліцію.

В документі йдеться, що поважною причиною для відсутності дитини в школі є хвороба, відпочинок з батьками або інші сімейні обставини. Один з батьків зобов'язаний повідомити шкільну установу про те, що дитина буде відсутня і надати письмову заяву.

Якщо навчальний заклад не має інформації про те, де знаходиться дитина, то за законом батьків можна притягнути до адміністративної відповідальності. У перший раз суд може призначити попередження або штраф у розмірі від 850 гривень до 1700 гривень. Якщо ситуація повториться, то батькам загрожує серйозний штраф у розмірі від 1700 гривень до 5100 гривень, без урахування судового збору, пише РБК.

Читайте також:

Броварська служба у справах дітей штрафуватиме батьків-порушників

В Борисполі дитина скоїла самогубство

В Броварах з сім’ї вилучили двох дітей через загрозу їх життю та здоров’ю

В Борисполі відкрили новий стадіон на базі НВК «Гімназія «Перспектива»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #БОРИСПІЛЬ #ШКОЛА #ПРОГУЛИ #ШТРАФ
Оголошення
live comments feed...