• Головна
  • Черга на отримання квартир в Борисполі не рухається
08:01, 2 жовтня 2019 р.

Черга на отримання квартир в Борисполі не рухається

Черга на отримання квартир в Борисполі не рухається

На засіданні виконкому Бориспільської міськради підіймалося запитання про виділення квартир за державний кошт. Наразі на квартирному обліку перебуває 1526 осіб, проте житло ніхто не отримує - черга рухається лише за рахунок людей, що виїхали з Борисполя або самостійно поліпшили свої житлові умови.

«Побільшала кількість бажаючих стати на квартирний облік серед працівників поліції та військових, це пов’язано з закупівлею державою житла для цих категорій. Додалися також внутрішньо переміщені особи, серед яких пільгові категорії, які мають право на отримання житла за державний кошт», — повідомлялося на засіданні.

Так, стало відомо, що перші зареєстровані на квартирний облік — із 1979 року, а пільговики (багатодітні сім’ї) — із 1985 року.

Мер міста Анатолій Федорчук звинуватив у цьому попередню владу, що «прийняла злочинний закон», відмінивши виділення квартир від будівництва багатоквартирних будинків, внаслідок чого місто втратило можливість щорічно отримувати 4-6 квартир.

«Потім виділення квартир місту замінили мізерною пайовою участю, а з наступного року буде відмінено і її. Цього року сума отриманої пайової участі становить 15 млн грн (за 9 місяців 2019 року)», — сказав Федорчук.

Вісті

Читайте також:

В бориспільську школу вкладуть 5 мільйонів євро

Рух по вулиці Авіаторів в Борисполі перекрито

В селі Гора побудують нову школу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ #ЖИТЛО #ФЕДОРЧУК #КВАРТИРИ #ЧЕРГА
Оголошення
live comments feed...