
10:00, 23 вересня 2019 р.
В бориспільську школу вкладуть 5 мільйонів євро

За словами першого заступника міського голови Борисполя,Миколи Корнійчука, днями мер міста підпише чотиристоронню угоду з Мінрегіорозвитку, міським управлінням ЖКГ та Європейським банком на фінансування добудови НВК ім. К. Могилка.
«Йдеться про безповоротне інвестування в проект 5 млн євро — це 80% від вартості добудови, решту 20% заплатить місто. Умова банку: за їхні кошти має бути готове до експлуатації приміщення з обладнанням, а місто зі свого боку вкладе кошти у меблі, оснащення та благоустрій, побудуємо також окрему котельню для школи. Площа добудови 10,5 тис. м кв. (для порівняння, площа нового ліцею 15,5 тис. м кв.). Європейський банк, згідно із переробленим проектом під інвестиції, вкладає в добудову школи 167 млн 997 тис. грн.», - каже Корнійчук.
За словами посадовця, тендерна документація готова, триває її перевірка, усі договори й акти виконаних робіт будуть підписуватися теж чотирма сторонами за участі банку. Ще одна вимога банку — об’єкт має відкриватися за участі центральних органів влади, зокрема Президента.
Нагадаємо, як повідомляв сайт 4595.com.ua, мешканці будинку на вул.Ватутіна можуть залишитись без опалення
Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
Вчора
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
22:04
30 листопада
12:40
30 листопада
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Київський завод ПТО шукає молодих інженерів серед студентів КПІ
Новини компаній
15:00
24 листопада
Оголошення
08:57, 3 грудня
11:58, 4 грудня
18
22:11, 26 листопада