
15:27, 26 вересня 2019 р.
Бориспілець вкрав «кравчучку» та сховав її в дитячому садку

Мешканець Борисполя зателефонував у поліцію та повідомив про крадіжку. Зі слів чоловіка, 20 хвилин тому на центральному ринку Борисполя невідомий поцупив у нього візок для ручного перевезення вантажів («кравчучку») та бензоріз. На щастя, у заявника була фотографія викрадача (з камери спостереження), і патрульні точно знали зовнішній вигляд особи, яку мають розшукати.
Правоохоронці оглянули прилеглу територію, опитали свідків та мешканців будинку, в який, ймовірно, забігав чоловік. Неподалік останнього пункту, про який повідомляли перехожі, інспектори виявили особу, схожу за зовнішніми ознаками, проте вже без речей.
За словами 35-річного злодія, свою «здобич» він сховав території дитячого садка. Співробітникам закладу він представився працівником дорожньої служби, і попросив тимчасово залишити речі на зберігання. Як стало відомо, чоловік раніше вже був причасний до викрадення авто та крадіжки. На місце події охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу для встановлення обставин справи.
Патрульна поліція Київської області
Читайте також:
В Борисполі чоловіка забили до смерті
На Бориспільщині юнак на скутері збив літню жінку
У Борисполі затримали чесного водія «під кайфом»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Ukrainian gastro show: "Спадщина майбутнього" – головна подія про нову українську кухню
Новини компаній
11:00
23 квітня
Весна на Співочому: у столиці відкрили казковий Парк Легенд
Новини компаній
13:00
21 квітня
15:00
17 квітня
Шафа розпашна: в чому її переваги та як обрати ідеальну модель для вашого інтер’єру?
Новини компаній
09:50
15 квітня
Оголошення
19:39, 22 квітня
19:39, 22 квітня
19:39, 22 квітня
19:39, 22 квітня
19:39, 22 квітня
live comments feed...