
16:56, 10 липня 2019 р.
В Борисполі можуть підвищити тарифи на воду та тепло

Тарифи на воду та тепло можуть стати вищими. Про це стало відомо в понеділок, 8 липня на нараді у міського голови Борисполя.
«Запрацював ринок електроенергії. Як наслідок, для підприємств, зокрема КП «Бориспільводоканал» і КП «Бориспільтепломережа», ціна на електроенергію 1 липня зросла на 40%. В рік наші підприємства використовують біля 3 млн кВт. Це непідйомна сума для комунальних підприємств. Ми будемо змушені звертатися до органів місцевої влади з проханням переглянути тарифи для населення», — наголосив директор КА «Бориспільводоканал» Олександр Гануш.
Нагадаємо, як повідомляв сайт 4595.com.ua, «нові тарифи ставлять опалювальний сезон в Борисполі під велике питання», - Анатолій Федорчук
Читайте також:
«Іди гуляй»: Зеленський вигнав Годунка з брифінгу
«ЕкоБор»: в Борисполі запрацювала перша громадська сортувальня відходів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
7 серпня
15:00
5 серпня
13:00
5 серпня
Де жителі Борисполя купують нерухомість за кордоном
Новини компаній
16:42
3 серпня
18:44
15 липня
Caribbean Club і Pepper's Club у липні: великі шоу, джаз, #НаШапку та живі виступи українських артистів
Новини компаній
17:00
8 липня
"Обійми не мають діагнозу": в Києві запустили благодійну ініціативу на підтримку людей з інвалідністю
Новини компаній
17:00
2 липня
15:00
22 червня
Оголошення
14:50, 2 серпня
14:50, 2 серпня
14:50, 2 серпня
14:50, 2 серпня
14:50, 2 серпня