• Головна
  • «Іди гуляй»: Зеленський вигнав Годунка з брифінгу
Відео
14:21, 10 липня 2019 р.

«Іди гуляй»: Зеленський вигнав Годунка з брифінгу

Відео
«Іди гуляй»: Зеленський вигнав Годунка з брифінгу

Сьогодні, 10 липня, Володимир Зеленський під час брифінгу в рамках робочого візиту в Бориспіль вигнав із зали секретаря міської ради Ярослава Годунка.

Поки Зеленський заслуховував спікера, своїми криками із залу виступ перебивав секретар Бориспільської міськради Ярослав Годунок.

Через деякий час, звертаючись до Годунка, він сказав: «Коли дуже багато кричать, я завжди прошу знайти мені в інтернеті щось про людину, яка дуже багато кричить... Я тут прочитав - скажіть, це правда чи ні? – «член Батьківщини, секретар Бориспільської міської ради, раніше засуджений за ч.3 ст. 142 КК за розбій в поєднанні з тяжкими тілесними ушкодженнями. Ярослав Миколайович, це ви?»

Після ствердної відповіді Зеленський у грубій формі попросив секретаря вийти з зали: «Вийдіть звідси. Вийди звідси, розбійник. Погано чуєш мене?..Будете на райадміністрації сидіти кричати».

На слова Годунка, що «це цирк», президент знов сказав: «Ідіть, ідіть... Та йди вже, господи, ти... Іди гуляй, господи». Коли ж той відмовився, Зеленський попросив вивести його.

Відео: NEWSONE

Нагадаємо, як повідомляв сайт 4595.com.ua, саме Ярослав Годунок мав намір розповісти президенту про те, як в Борисполі відмивають гроші та в яких жахливих умовах знаходяться люди у ЦРЛ.

Читайте також:

Знов бурштин і знов в Китай: в «Борисполі» виявили контрабанду

«ЕкоБор»: в Борисполі запрацювала перша громадська сортувальня відходів

В Борисполі з’явиться ще один «АТБ»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ ЗЕЛЕНСЬКИЙ ГОДУНОК БРИФІНГ ВІДЕО
Оголошення
live comments feed...