
10:19, 13 травня 2019 р.
В «Борисполі» підозрюваний у крадіжках пропонував патрульним хабар

Вчора, 12 травня, на території аеропорту «Бориспіль» патрульні помітили чоловіка, який поводив себе дивно і був схожий на п’яного. Під час спілкування з правоохоронцями, він вживав нецензурну лексику та намагався уникнути адміністративної відповідальності, пропонуючи хабар інспекторам.
Патрульні, згідно зі ст.34 ЗУ «Про Національну поліцію», провели поверхневий огляд. Виявилось, що чоловік мав з собою три мобільні телефони без сім-карток, ймовірно викрадені декількома днями раніше.

Охоронці порядку оформили на чоловіка адмінматеріал за ч.1 ст. 178 (розпивання алкогольних напоїв та поява у громадських місцях у п’яному вигляді) КУпАП та викликали на місце події слідчо-оперативну групу для встановлення всіх особливостей справи.
Патрульна поліція Київської області
Читайте також:
«Спіймаємо і відкрутимо бубенчики»: бориспільці полюють на авторів нарко-реклами
В Київраді пропонують штрафувати тих, хто викидає сміття з вікон
В Борисполі на оздоровлення дітей виділили півмільйона гривень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від мотопробігу до джазу і стендапу: головні події травня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
5 травня
Видалити жир із поверхні: просто і безпечно
Новини компаній
10:00
1 травня
15:00
16 квітня
Жива музика, відкриття тераси і меню на будь-який смак: квітень у Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
11:05
3 квітня
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
17:00
4 березня
13:00
4 березня
EURO 5 передала дрони та пальне бійцям 114-ї бригади
Новини компаній
17:30
25 лютого
Оголошення
01:35, Сьогодні
73
09:37, 8 травня
10:04, 8 травня