Новини компаній
12:35, 28 серпня
Що таке органічна побутова хімія
Новини компаній
На поличках з побутовою хімією все частіше з'являються засоби з маркуванням «органічна побутова хімія». Розповідаємо, що це таке, чим вона відрізняється від звичайної побутової хімії, та чи варто використовувати органічну побутову хімію для прибирання та догляду за домом.
Що таке органічні засоби для прибирання
Якщо узагальнити, то органічні засоби для прибирання та органічна побутова хімія — це ті засоби, які виготовляються з натуральних і нетоксичних інгредієнтів. Органічна побутова хімія має менший вплив на екологію та навколишнє середовище, і вважається, що органічні засоби для прибирання є більш безпечними для людей, а також для домашніх улюбленців. В основі багатьох органічних засобів для прибирання є рослинні інгредієнти, мінеральні інгредієнти та безпечні хімічні складники. Ще однією ознакою органічної побутової хімії є те, що вона не містить агресивних хімічних речовин, наприклад, хлору, соляної кислоти, аміаку чи інших. Звичайна побутова хімія, яку ми можемо користуватися щоденно, дуже часто містить фосфати, які є особливо небезпечними для навколишнього середовища. Спершу фосфати потрапляють у каналізацію, згодом вони потрапляють на станцію очистки води. Їх дуже важко відфільтрувати та очистити, тож вони потрапляють у водойми і спричиняють забруднення. Тому використання органічних побутових засобів та засобів для прибирання і миття може бути дуже корисним, якщо ви хочете піклуватися про екологію, а також якщо у вас вдома є маленькі діти, домашні тварини або ви самі піклуєтеся про своє здоров'я і не хочете, щоб у ваш організм потрапляли шкідливі речовини.
Чи органічна побутова хімія така ж ефективна, як і звичайна
Органічна побутова хімія може бути такою ж ефективною, як і звичайна побутова хімія. Багато хто навіть вважає, що органічна побутова хімія, як-от органічні пральні порошки чи органічні таблетки для посудомийних машин, набагато ефективніше справляється зі складними забрудненнями. Це пов'язано зі складом цієї органічної побутової хімії. Наприклад, органічний порошок для посудомийних машин чи органічний засіб для миття посуду часто містить у складі соду. Якщо ви згадаєте, то саме содою рекомендують відчищати складні забруднення, пригорілий посуд та жир. Тож, по суті, коли звичайні засоби для миття посуду не справляються, нам часто доводиться використовувати соду, і саме ця сода є в складі органічних засобів для миття посуду. Як і інша побутова хімія, органічні засоби для миття і прибирання можуть бути більш або менш ефективними залежно від складу забруднень, а також від води (жорстка, м'яка, з високим вмістом заліза тощо). Тому у вас може не вийти з першого разу підібрати відповідний органічний засіб для прибирання чи органічну побутову хімію. Щоби краще підібрати необхідну органічну побутову хімію, можна прочитати відгуки реальних користувачів на різноманітних сайтах, де продається ця побутова хімія.
Щоби органічна побутова хімія працювала ефективно, завжди дотримуйтесь інструкцій, вказаних на етикетці. Особливо звертайте увагу на кількість засобу, який рекомендують використати, наприклад, на кількість прального порошку, який необхідно додати в пральну машинку залежно від загальної ваги білизни.
Попри поширені міфи, органічна побутова хімія також може викликати алергічну реакцію, адже алергія може виникати також і на природні інгредієнти, які для інших людей є абсолютно безпечними. Тож, якщо ви не впевнені, що у вас немає алергії, рекомендуємо спробувати невелику кількість побутової хімії. Якщо це пральний порошок чи засіб для миття посуду, помийте одну-дві тарілки чи поперіть один раз білизну та поспостерігайте за своєю реакцією. Лише після цього, якщо реакції немає, можна використовувати цю побутову хімію на щоденній основі.
Як і звичайну побутову хімію, органічні засоби для миття та прибирання так само потрібно зберігати в темних місцях і не допускати того, щоб діти або домашні тварини отримали доступ до цих засобів.
Де знайти органічну побутову хімію
У більшості супермаркетів та магазинів з домашніми товарами є органічна побутова хімія. Проте, щоби органічна побутова хімія могла називатися органічною, вона повинна пройти спеціальну сертифікацію. Тож перевіряйте на етикетці, чи є відповідна сертифікація в певного засобу для прибирання. Дуже часто це або зелений листочок, або зелений журавлик. Якщо ж на етикетці просто зазначено, що це натуральний чи екозасіб, швидше за все, це не є органічною хімією, оскільки в Україні та в інших європейських країнах немає офіційної регламентації, що називати натуральним, а що — екозасобами. Також завжди читайте склад та шукайте серифікацію на етикетці. Органічна побутова хімія не може містити фосфатів, аміаку, хлору та інших агресивних хімічних речовин. Натомість вона може містити соду, оцтову кислоту, ефірні олії та інші безпечні інгредієнти.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
12 вересня
19:00
10 вересня
19:00
9 вересня
Знаки Зодіаку з десятків тисяч хризантем: в "Сімейному екопарку "Ясногородка" стартує виставка квітів
Новини компаній
11:00
4 вересня
Оголошення
15:03, 11 вересня
09:48, 12 вересня
8
13:43, 9 вересня
8
12:24, 6 вересня
12
12:24, 6 вересня
live comments feed...