• Головна
  • У Борисполі змінили програму відшкодування лікарських засобів із міського бюджету
07:00, 2 квітня

У Борисполі змінили програму відшкодування лікарських засобів із міського бюджету

У Борисполі змінили програму відшкодування лікарських засобів із міського бюджету

Безкоштовні ліки можна отримати двома способами: діє державна програма медичних гарантій «Доступні ліки», а також місцева програма відшкодування вартості лікарських засобів для певних категорій населення із міського бюджету, пишуть «Вісті».

Відповідно до постанови КМУ №1303, окремі групи населення мають право на відшкодування лікарських засобів і медичних виробів за кошти місцевих бюджетів, відповідно до визначеного переліку захворювань.

Згідно з рішенням виконкому від 27 лютого поточного року, всі категорії населення, які можуть користуватися програмою «Доступні ліки», обмежені у можливостях купувати інші лікарські препарати за кошти міського бюджету.

Аналіз показав, що у частині випадків програми «нашаровуються» одна на одну: там, де ліки могла б оплатити держава, витрати лягають на міський бюджет, якого і так не вистачає, прокоментували ситуацію у міськраді.

Рішення виконкому було спрямоване на те, щоб ліки могла отримувати більша кількість людей. У результаті ті, хто отримує ліки за державною програмою, матимуть ще й додаткові вигоди — адже за програмою «Доступні ліки» людина може використати свій рецепт протягом місяця, тоді як рецепти на безкоштовні ліки за міською програмою ми приймаємо лише на початку місяця, протягом тижня.

Читайте також:

У ліцеї Бориспільської громади подають воду, яка не відповідає нормам

Маскування для військових: в Борисполі волонтери сплели понад тисячу кікімор та нашоломників

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДОПОМОГА #ЛІКИ #МІСЬКРАДА #БОРИСПІЛЬ
Оголошення
live comments feed...