• Головна
  • Роль психотерапевта у боротьбі з алкогольною залежністю
Новини компаній
16:12, 27 березня

Роль психотерапевта у боротьбі з алкогольною залежністю

Новини компаній

Алкогольна залежність сьогодні – це уже розповсюджена проблема, яка торкнулася людей будь-якого віку та статусу. Вважається, що це легкий спосіб зняти стрес та позбутися від напруження, що працює в моменті безпосередньо алкогольного сп’яніння, проте після цього завжди наступає депресивний та ще більш тривожний стан. Реабилитационный центр Борисполь пропонує вилікувати залежність від будь-якої речовини без рецидивів у майбутньому.

Роль психотерапевта у боротьбі з алкогольною залежністю , фото-1

Етапи очищення організму

Коли залежний потрапляє у клініку, першою чергою для нього проводять процедури ретельного очищення крові, що допоможе йому швидко прийти у свідомий стан та знизити негативні відчуття від інтоксикації. Процес детоксикації є першою невідкладною допомогою, яка може бути надана залежному. Особливо під час тривалого запою необхідно проводити очищення організму від накопичених токсинів, які неодмінно виникають внаслідок вживання алкоголю великою кількістю протягом тривалого періоду. Організм залежної людини накопичує шкідливі речовини, такі як ацетальдегід та інші метаболіти алкоголю, які можуть призводити до серйозних фізіологічних проблем. Під час запою детоксикація може бути особливо важливою, оскільки людина може відчувати алкогольні галюцинації, судороги, надмірну напругу у серці та тахікардію, різноманітні психологічні розлади, що спричинені руйнуванням нервової системи та мозку. Мета детоксикації під час запою полягає у тому, щоб вивести якомога більше шкідливих речовин з організму, покращити фізичний стан людини та зменшити ризик подальших ускладнень. Для її досягнення застосовуються різні методи у клініці та з виїздом додому. Це може бути крапельниця для введення вітамінів та мінералів, бензодіазепінів, інфузійна терапія тощо. Вывод из запоя Борисполь робиться спеціалістами дуже швидко та безболісно, тому ви можете за лічені хвилини значно покращити стан хворого та привести його до психологічного ладу, зняти симптоми ломки тощо.

Психологічна допомога

Симптоматичне лікування, таке як очищення організму, кодування та інші методи, можуть бути ефективними у боротьбі із залежністю тільки у тому випадку, якщо додатково підключається психологічна робота. Адже ті причини, які привели людину до залежності, просто так не зникнуть. Їх треба розпізнати, проробити та побудувати нові переконання у голові, які допоможуть обирати інші методики для боротьби зі стресом та іншими важкими станами, без вживання для цього алкоголю. Робота з психотерапевтом будується на наступних принципах:

  • Підвищення самоцінності. Відбувається протягом всієї терапії для того, щоб повернути пацієнту віру в себе та любов. Для цього використовуються різноманітні психологічні методи, які допоможуть краще дізнатися себе, почати обирати себе, свій стан та відмовлятися від тих речей, які не несуть користь для людини. Подібна перебудова свідомості допоможе залежному самостійно відмовлятися від пляшки, навіть коли для цього будуть всі умови.
  • Знаходження першопричини виникнення залежності – це те, до чого буде прагнути психотерапевт з самого початку лікування. Вона може ховатися у різноманітних травмах, які могли виникати у людини протягом всього життя. Проте найглибші розлади переважно починають з самого дитинства. Щоб змінити світосприйняття та ставлення до самого себе, залежний має зрозуміти, що саме привело його до тієї точки, в якій він є зараз. Після цього розуміння починається поступове звільнення, яке здатне раз і назавжди вилікувати людину.

Лечение алкоголизма Борисполь у клініці Recena – це завжди про комплексний підхід, який зможе допомогти кожному. Більше дізнатися про методики лікування ви можете за номерами телефонів +38 (096)-381-36-70 або +38 (095)-014-07-32.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вывод из запоя Борисполь #Recena лечение алкоголизма и наркомании
Оголошення
live comments feed...