
09:00, 25 серпня 2023 р.
Паління заборонено: в Борисполі комунальники вивозитимуть бур’ян та залишки бадилля

В Борисполі стартував сезон спалювання бадилля. Щовечора в різних мікрорайонах міста люди фіксують дим та запах спалених відходів городництва.
За спалювання рослинних рештків передбачена адміністративна відповідальність, але далеко не всіх це зупиняє.
Щодня працівники відділу з контролю за благоустроєм міста та працівники патрульної поліції фіксують випадки паління бадилля на присадибних ділянках.
Фахівці нагадують: крім того, що такі дії псують життя оточуючим, вони ще й завдають чималої шкоди довкіллю.
Варіант, яким користується чимало людей — компостування. Таким чином можна не лише позбавитися бур’янів, але й отримати гарне добриво для городу.
Інший варіант пропонує КП «Виробниче управління комунального господарства». Воно надає послуги з вивезення органічних відходів (бур’янів).
Вартість послуги — 208 грн за два кубометри. Замовити послугу можна в будь-який момент.
«Вивозимо по суботах. Трактор з причепом об’їжджає усі адреси, які замовили послугу, в порядку черги», — зазначає директор КП «ВУКГ» Роман Шепель.
Замовити послугу можна за телефоном: 6-10-42.
Читайте також:
Поліцейські Бориспільщини провели профілактичні заходи
В Борисполі почастішали напади на людей безпритульних собак
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
27 травня
Від мотопробігу до джазу і стендапу: головні події травня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
5 травня
Видалити жир із поверхні: просто і безпечно
Новини компаній
10:00
1 травня
15:00
16 квітня
Жива музика, відкриття тераси і меню на будь-який смак: квітень у Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
11:05
3 квітня
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
17:00
4 березня
13:00
4 березня
Оголошення
01:35, 19 травня
13
15:19, Вчора
15:45, 22 травня