
19:00, 14 серпня 2023 р.
В Борисполі почастішали напади на людей безпритульних собак

Під час прямого ефіру, 10 серпня, на каналі «ТРС Бориспіль» керівник батальйону патрульної поліції Артур Шкроб відповів на запитання слухача, що стосувалося безпритульних собак.
За словами бориспільця, біля міського кладовища мешкає 7 собак, що ведуть себе агресивно.
«Моя особиста думка як громадянина — собаки не винні в такій поведінці та в тому, що опинилися на вулиці. Все це результат діяльності людей», - повідомив Артур Шкроб.
За словами керівника поліції, регулювання подібної ситуації може відбуватися лише одним єдиним чином — через Центр адопції та стерилізації безпритульних тварин.
«Комунікуйте з ними, це комунальний заклад Бориспільської міської ради, який утримується за кошти платників податків. Звичайно, він переповнений, тому раджу кожному, хто ще не має маленького пухнастого друга, завітати туди та взяти тварину додому», - наголосив Артур Шкроб.
Крім того, посадовець зауважив, що ані в поліції, ні в патрульних немає функцій вилову собак та спецзасобів чи вмінь для цього.
«Якщо вони нападають, звертайтесь в «102» чи ЦСАТ, будемо приїжджати і спільно вирішувати, що робити», - йдеться у коментарі.
Читайте також:
В Борисполі переселенці можуть безкоштовно отримати корми та інші товари для тварин
На Бориспільщині судитимуть за службову недбалість інженера з технічного нагляду
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Tayanna, Женя Галич, Leléka, Luiku: хто виступить у Pepper’s і Caribbean Club у лютому
Новини компаній
17:00
5 лютого
10:00
4 лютого
Квіти на День матері: переваги сервісу доставки
Новини компаній
09:25
4 лютого
Київ у русі: як встигати за ритмом столиці разом з Opti 579
Новини компаній
11:29
27 січня
Дизельне пальне від EURO 5 не замерзає
Новини компаній
17:00
23 січня
15:00
22 січня
В Броварах оживуть велетні, тролі та магічні істоти
Новини компаній
13:00
21 січня
АЗС EURO 5 працюють у режимі «Пунктів незламності»
Новини компаній
17:00
15 січня
Оголошення
09:37, 6 лютого
09:37, 6 лютого
09:37, 6 лютого
09:37, 6 лютого
09:37, 6 лютого