
07:00, 4 серпня 2023 р.
На Бориспільщині судитимуть за службову недбалість інженера з технічного нагляду

Відповідно до оприлюдненої інформації, прокурори Бориспільської окружної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно інженера з технічного нагляду за фактом службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений не проконтролював якість виконання підрядником капітального ремонту автодороги в одному з сіл Бориспільського району.
«Товщина та щільність укладеного дорожнього покриття не відповідає державним стандартам і може призвести до передчасного пошкодження і руйнування автодороги. Попри це, він підписав звітну документацію, на підставі якої підряднику сплачено бюджетні кошти за роботи, які не підлягали прийняттю та оплаті», - йдеться у повідомленні Київської обласної прокуратури.
Згідно з висновком експертизи державі спричинено збитки на понад 1,8 млн грн.
Читайте також:
На Бориспільщині сільського голову підозрюють у розтраті бюджетних коштів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
13 червня
Концерт Kola на терасі River Mall
Новини компаній
13:00
10 червня
Музика Нета Кінга Коула, комедії "Чорного Квадрата" та Caribbean Disco Party — у червні в Caribbean Club
Новини компаній
11:00
7 червня
Харчишин, Epolets та джаз з Олексієм Коганом: що варто побачити в Pepper’s Club у червні
Новини компаній
09:30
7 червня
13:00
3 червня
17:00
2 червня
12:30
30 травня
Оголошення
12:53, 4 червня
14:30, 2 червня
54
12:12, 10 червня
10:31, 7 червня
live comments feed...