• Головна
  • У Борисполі відновив роботу фонтан-водограй
07:00, 23 червня 2023 р.

У Борисполі відновив роботу фонтан-водограй

У Борисполі відновив роботу фонтан-водограй

Після майже півторарічної перерви у Борисполі на Європейській площі запрацював фонтан-водограй, де вода красивим водоспадом стікає у басейн із перекинутого глечика, а поряд витікає із тріснутого каменя.

Цей фонтан через технічні проблеми зупинив рух води ще напередодні осені 2021-го року, пишуть «Вісті». У наступний, воєнний рік міська влада обмежилася тільки запуском фонтану-корони, що перед входом до приміщення виконавчого комітету. Водограй залишався сухим.

У цьому році басейн наповнили водою давно. Проте, нещодавно воду замінили, а саме напередодні спекотних червневих днів запустили насоси, що піднімають воду у фонтані.

На жаль, мешканці Борисполя забувають, що басейн водограю не передбачений для купання. Декоративне каміння, яким обрамлений фонтан, досить слизьке і об нього можна травмуватися.

Недаремно там прикріплено табличку, що купатися у басейні водограю небезпечно. Якщо діти ігнорують це попередження, то повна відповідальність за їх безпеку лежить на батьках.

Охолоджувальні водні процедури у фонтані-короні можна вважати безпечними. От тільки діти, граючись, часто закривають окремі форсунки, що може спровокувати пошкодження фонтану.

Читайте також:

В Борисполі прибрали обмежувачі швидкості

В Борисполі відкриють соціальну їдальню

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БАСЕЙН #ВОДОГРАЙ #БОРИСПІЛЬ
Оголошення
live comments feed...